Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 26 kwietnia 2001

Przegląd branżowych serwisów informacyjnych (26/04/01)

Sznur, 26 kwietnia 2001, 19:23

Świeża porcja informacji z zachodnich serwisów informacyjnych o najnowszych grach. Ponieważ prawdopodobnie każda redakcja postawiła sobie zadanie napisania recenzji do Black & White, w dalszym ciągu jest ich najwięcej. W zapowiedziach pojawiły się nowe ciekawe tytuły jak Hidden and Dangerous 2, AquaNox oraz Legends of Might & Magic (który wywołuje mieszane uczucia).

Civilization III - pierwsze screeny z gry

Solnica, 26 kwietnia 2001, 18:48

Angielski serwis PC gameplay zamieścił pierwsze screeny przedstawiające wygląd ekranu podczas gry w Civilization III.

Steel Beasts już nie długo w europejskich sklepach

Łosiu, 26 kwietnia 2001, 18:31

Pancerniacy wykopujcie zakurzone hełmofony z szafy, bowiem firmy Strategy First oraz eSim Games podpisały porozumienie dotyczące międzynarodowej dystrybucji bardzo dobrego symulatora czołgu o tytule Steel Beasts.

Co planuje AMD?

Fajek, 26 kwietnia 2001, 15:00

Sumując wszystkie zapowiedzi i informacje jakie ostatnimi czasy przekazała do wiadomości publicznej firma AMD, można stworzyć pewien plan jaki będzie przez nią realizowany w ciągu najbliższych kilkunastu miesięcy.

Chat z twórcami Pool of Radiance 2: Ruins of Myth Drannor

Sznur, 26 kwietnia 2001, 14:56

Po przesunięciu na wrzesień premiery Arcanum, miłośnicy cRPG z niecierpliwością oczekują kolejnego tytułu, który zarówno grafiką jak zasadami gry może przebić powstałe dotychczas komputerowe gry fabularne. Mowa oczywiście o Pool of Radiance 2: Ruins of Myth Drannor, najnowszej produkcji zespołu Stormfront Studios.

Najświeższe wieści o dodatku do Star Trek Voyager: Elite Force

Łosiu, 26 kwietnia 2001, 14:22

Polski dystrybutor, firma Licomp Empik Multimedia poinformowała, iż już w maju bieżącego roku rozszerzy swoją ofertę gier o oficjalny dodatek do gry Star Trek Voyager: Elite Force. Dokładnie w newsie 28 lutego bieżącego roku mogliście przeczytać o przygotowywanym przez firmy Activision i Raven Software dodatku do gry Star Trek Voyager: Elite Force, lecz w dniu dzisiejszym mogę przekazać wam o nim kilka bardzo ciekawych informacji, które mogą zaważyć na waszym wyborze.

Komunikat techniczny (26/04/01)

Solnica, 26 kwietnia 2001, 13:41

W związku z modernizacją przeprowadzaną przez naszego providera w dniu jutrzejszym pomiędzy godziną 8 a 10 rano nastąpi chwilowa przerwa w pracy naszego serwisu. Za powstałe utrudnienia przepraszamy, jednocześnie postaramy się aby podobne sytuacje występowały jak najrzadziej.

No robaczki ! Do broni i dalej na pole ! To znaczy do komputera...

Solnica, 26 kwietnia 2001, 12:48

Worms World Party, to najnowsze dzieło zespołu Team 17, będące już czwartą częścią serii. Czy tym razem po nieco rozczarowującym Armageddonie, programistom Team 17 udało się ponownie pokazać klasę? Po odpowiedź zapraszam do umieszczonej dziś na naszych stronach recenzji.

Zapowiedź Throne of Darkness

Solnica, 26 kwietnia 2001, 11:05

Fascynuje Was kultura Dalekiego Wschodu, lubicie sobie pograć w Diablo 2? Jeżeli odpowiedź na powyższe pytania brzmi „tak”, to najprawdopodobniej zainteresuje Was najnowsza gra zespołu Click Entertainment – Throne of Darkness.

ASUS zakochany w ALi

Fajek, 26 kwietnia 2001, 10:30

A jest to spowodowane świetnie układającą się współpracą obu firm, a ściślej biorąc ma na to wpływ bardzo dobra sprzedaż płyt głównych ASUS’a opartych na chipsetach ALi.

Wieloosobowa rozgrywka w samolocie?

Michał Bobrowski, 26 kwietnia 2001, 10:15

Singapore Airlines zawsze słynęło z doskonałej obsługi swoich pasażerów. Jako pierwsza linia lotnicza wprowadziła osobne panele z ekranem dla każdego pasażera, również w klasie Economy, który umożliwiał wybór filmu, programu TV lub prostej gry konsolowej. Okazuje się, że po uruchomieniu ostatnio globalnego systemu do obsługi poczty elektronicznej podczas lotu, Singapore Airlines postanowiło uszczęśliwić również graczy...

Counter Strike na CPL

Fajek, 26 kwietnia 2001, 10:00

Liga CPL była kojarzona przede wszystkim z grą Quake. Ale prawdopodobnie się to zmieni gdyż do rozgrywek CPL został włączony Half-Life: Counter Strike.

Reality Show zatacza coraz szersze kręgi…

Michał Bobrowski, 26 kwietnia 2001, 09:57

Nie jest to niestety/na szczęście (niepotrzebne skreślić...) zapowiedź komputerowej gry opartej na popularnym również w Polsce programie Big Brother, lecz na bijącym rekordy popularności w USA programie Ryzykanci.

Operation Flashpoint ma oficjalną stronę

Fajek, 26 kwietnia 2001, 09:27

Firma Codemasters, wydawca gry Operation Flashpoint, otworzyła oficjalną stronę tego tytułu.