Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 6 kwietnia 2001

Czy nie znudziły się Wam jeszcze Europejskie Puchary?

Sznur, 6 kwietnia 2001, 18:31

Z okazji zbliżających się targów E3 Infogrames przygotował stronę z prezentacją nowych gier. Wśród wielu ciekawie zapowiadających się tytułów, o których już wcześniej słyszeliśmy, znalazło się tam kilka zupełnych nowości.

Clive Barker’s Undying - Demo

Solnica, 6 kwietnia 2001, 17:59

Na sieci pojawiło się grywalne demo Clive Barker’s Undying. Tak więc wszyscy którzy posiadają dostęp do dość szybkiego łącza (plik waży około 100MB) mogą przetestować sobie tą grę zanim trafi ona do sklepów w Polsce.

Intel sponsoruje CPL

Fajek, 6 kwietnia 2001, 16:43

Cyberathlete Professional League (CPL) czyli największa liga graczy na świecie zyskała nowego sponsora. A jest nim sam Intel, który dzięki sponsoringowi chce reklamować swoje produkty.

Dzień bez „patcha” do Tribes 2 to dzień ...

Fajek, 6 kwietnia 2001, 15:29

Pomimo, że gra Tribes ukazała się na zachodzie 8 dni temu, lista patch’y zawiera już 4 pozycje. Wraz z nadejściem kolejnego, niejaki Dave (Qix) Georgeson, człowiek odpowiedzialny za cały projekt Tribes 2 przedstawia listę zmian które będą zaimplementowane w nową poprawkę.

Liczne dodatki do Black and White zapowiedziane

Łosiu, 6 kwietnia 2001, 14:49

Trzeba przyznać, że Peter Molyneux nie zasypuje gruszek w popiele i zaraz po premierze gry Black and White, już okrzykniętej hitem zapowiada rozpoczęcie prac nad licznymi dodatkami do niej.

Publiczne beta testy - Independence War 2: The Edge of Chaos

Łosiu, 6 kwietnia 2001, 14:07

Wszyscy zagorzali miłośnicy kosmicznych symulacji za pewne grali, a już nie to na pewno słyszeli o grze Independence War, nazywanej przez niektórych wielką kosmiczną operą. Obecnie trwają prace nad jej kontynuacją, Independence War 2: Edge of Chaos, a wszystkich, którzy nie mogą się doczekać dnia jej wydania informuję, iż już od około tygodnia trwają jej publiczne beta testy.

Massive Multiplayer w świecie sci-fi – zapowiedź Anarchy Online

Solnica, 6 kwietnia 2001, 13:56

Anarchy Online to produkcja Funcom’u która może definitywnie wnieść coś nowego do świata gier internetowych. Przede wszystkim dlatego, iż jako pierwsza będzie rozgrywać się nie w świecie fantasy, ale sci-fi.

Black & White w sklepach

Sznur, 6 kwietnia 2001, 13:52

IM Group poinformował, że w dniu dzisiejszym w sklepach na terenie całej Polski pojawił się oczekiwany przez wielu tytuł – Black & White. Pomysł gry zrodził się w umyśle twórcy słynnej serii Populous, Petera Molyneuxa.

Opublikowaliśmy artykuł poświecony piractwu (autorstwa Smugglera)

Solnica, 6 kwietnia 2001, 13:30

Obecnie pirat komputerowy kojarzy się z osobą nieuczciwie wykorzystujące owoce pracy innych czyli po prostu złodziejem. Jednak nie zawsze tak było, cofając się kilka lat wstecz można by wręcz powiedzieć, iż kiedyś pirat był nawet kimś na kształt bohatera – jedynym, dostępnym źródłem oprogramowania na nasze ukochane Spectrumny, Atarynki, Amisie itp.

Niezwykły soundtrack do Arcanum

Michał Bobrowski, 6 kwietnia 2001, 12:43

Jak poinformowała firma Play It na oficjalnej stronie niezwykle ciekawie zapowiadającej się gry gatunku cRPG – Arcanum programiści udostępnili pełną ścieżkę dźwiękową do tej pozycji. Muszę przyznać, że ów soundtrack całkowicie mnie zaskoczył...

Final Fantasy X w lipcu

Solnica, 6 kwietnia 2001, 12:07

W lipcu w sprzedaży powinna pojawić się najnowsza, dziesiąta już część znanej japońskiej gry z gatunku cRPG – Final Fantasy. Niestety jak na razie ukaże się ona jedynie w wersji na konsolę Playstation 2 i tylko w Japonii.

Nie będzie Matrox'a G800

Fajek, 6 kwietnia 2001, 11:00

Sukcesorem kart Matrox G400/G450 nie będzie model G800 a, jak podaje sama firma Matrox, karta z oznaczeniem G550.

Nowe płyty ABIT'a

Fajek, 6 kwietnia 2001, 10:32

Na targach CeBit Abit zaprezentował kilka modeli nowych płyt głównych, między innymi długo oczekiwaną KG7-RAID opartą na chipsecie AMD-761 oraz pierwszą płytę pod Pentium III Tualatin.