Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 11 kwietnia 2001

Kto promuje Tomb Raider'a?

Fajek, 11 kwietnia 2001, 18:08

Wraz z nadchodzącą premierą filmu Tomb Raider, dowiedzieliśmy się kto będzie sponsorował kampanię promującą.

Publiczne beta-testy Ancient Evil: The Curse of the Snake Cult

Łosiu, 11 kwietnia 2001, 17:52

Australijski zespół Silver Lightning pracujący obecnie nad sequelem wydanej w 1998 roku gry z gatunku cRPG „Ancient Evil”, o tytule „Ancient Evil: The Curse of the Snake Cult” ogłosił o rozpoczęciu się jej publicznych beta-testów.

Ozzy Osbourne - bohaterem nadchodzącej gry komputerowej

Łosiu, 11 kwietnia 2001, 17:12

Co jakichś czas na rynku gier komputerowych pojawiają się specyficzne pozycje stanowiące swego rodzaju próbę zwiększenia swej popularności przez znane osobistości, aktorów czy muzyków. Niegdyś próbę taką podjął zespół Kiss promując grę Kiss Psycho Circus, a już niedługo ujrzymy kolejną tego typu produkcję, tym razem promowaną przez osobę Ozzy’ego Osbourne’a - Ozzy's Black Skies.

Air Warrior 4 odeszło do lamusa...

Michał Bobrowski, 11 kwietnia 2001, 15:42

Niestety, według ogłoszonej dzisiaj przez Kesmai Studios i Electronics Arts informacji prace nad kolejną częścią popularnej serii Air Warrior zostały definitywnie wstrzymane. Oznacza to, że Air Warrior III: Millennium Version jest ostatnią produkcja stworzoną w ramach tej serii.

Opanuj strach przenikający do szpiku kości

Sznur, 11 kwietnia 2001, 13:49

Niemiecki wydawca Fishtank Interactive oficjalnie zapowiedział wydanie nowej gry akcji Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth, nad którą pracuje brytyjski zespół Headfist Production. Fabuła gry oparta jest o prozę H.P. Lovecrafta, oraz system gier fabularnych powstały na bazie twórczości mistrza grozy.

Wyniki Ankiety: Kto gra w gry komputerowe?

Soulcatcher, 11 kwietnia 2001, 13:33

Fakt iż mężczyźni grają w gry komputerowe i oglądają naszą stronę wydaje się dosyć oczywisty, cieszy nas natomiast bardzo iż coraz więcej kobiet znajduje coś ciekawego na stronach naszego serwisu.

Oficjalna strona Microsoft Links 2001 Expansion Pack

Sznur, 11 kwietnia 2001, 12:49

Przed zbliżającą się premierą Links 2001 Expansion Pack, Microsoft otworzył oficjalną stronę dodatku. Znajdziemy tam wiele szczegółowych informacji o nowych trasach, graczach oraz zestaw narzędzi do tworzenia własnych pól golfowych.

Windows XP bez USB 2.0

Fajek, 11 kwietnia 2001, 12:31

W najnowszej wersji systemu operacyjnego Windows, nie będzie obsługi USB 2.0! Decyzja Microsoftu nie jest do końca jasna, ale wiadomo iż wsparcie takie uzyska konkurencyjny standard FireWire (IEEE-1394 lub iLink).

Star Wars Episode I: Battle for Naboo już wkrótce

Solnica, 11 kwietnia 2001, 12:25

20 kwietnia będzie miała miejsce polska premiera najnowszej gry ze stajni Lucas Arts - Star Wars Episode I: Battle for Naboo.

Recenzja Might & Magic VII: For Blood and Honor

Solnica, 11 kwietnia 2001, 11:54

Od jakiegoś już czasu na naszych stronach mogliście znaleźć recenzje dwóch części znanej i przez wielu bardzo lubianej serii cRPG – Might and Magic. Dziś dołączyła do nich kolejna, tycząca się części siódmej, noszącej podtytuł For Blood and Honor.

C&C: Renegade - raczej FPP i bez NOD’u

Solnica, 11 kwietnia 2001, 10:48

Z wywiadu przeprowadzonego przez PC Zone UK z Mike Bell’em wynika, iż akcja w tworzonej przez Westwood grze C&C: Renegade będzie ukazana głównie z perspektywy pierwszej osoby a nie trzeciej jak wcześniej planowano.

Nowe gry z Simon & Shuster na E3

Solnica, 11 kwietnia 2001, 10:14

Na mających odbyć się w połowie maja targach E3 firma Simon & Shuster zaprezentuje kilka swoich tytułów w tym trzy nowe z których dwa wydane zostaną również na platformę PC.

Przygody Spider-Mana na PC

Fajek, 11 kwietnia 2001, 10:07

Po raz pierwszy w historii, posiadacze komputerów klasy PC będą mieli okazję przenieść się do fantastycznego świata Spider-Man’a i X-Man’a.

Nowy artykuł: Historia hokeja, ligi NHL i hokejowych gier komputerowych

Solnica, 11 kwietnia 2001, 09:32

Jedną z najbardziej widowiskowych dyscyplin sportowych jest z pewnością hokej na lodzie. Jak jest jego geneza, co to jest Puchar Stanley’a i gdzie za tym wszystkim stoją gry komputerowe? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziecie w nowym, umieszczonym dziś w naszym dziale Publicystyka artykule.

Myst III: Exile Gold

Solnica, 11 kwietnia 2001, 09:00

Czy pamiętacie jeszcze pierwszą część Myst’a i popularność jaką w swoim czasie cieszyła się ta gra? Już wkrótce będzie nam dane zagrać w najnowszą, trzecią odsłonę tego tytułu a to ponownie za sprawą Presto Studios który poinformował, iż Myst III: Exile został ozłocony.