Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 30 kwietnia 2001

God Games wydaje Fly! II, Terminal Reality darmowe dodatki

Sznur, 30 kwietnia 2001, 19:04

W dniu dzisiejszym God Games wydał sequel doskonałego symulatora lotu Fly! II. Producent gry Terminal Reality, aby uczcić zakończenie prac nad nową grą, od razu wypuścił przeznaczony do niej darmowy pakiet dodatków.

Wydanie Magic & Mayhem: The Art of Magic pod dużym znakiem zapytania

Łosiu, 30 kwietnia 2001, 17:03

Wszystko pięknie ładnie, Warhammer Online otrzymał duże wsparcie w postaci byłych pracowników zespołu Charybdis, zapowiada się wiec ekstra sieciowa gra, jednak jest jeden i to nie mały minus tej sytuacji. Mianowicie dobrze zapowiadający się projekt Magic & Mayhem: The Art of Magic, który miał zostać wydany już w maju stanął pod dużym znakiem zapytania.

Kto kupi GeForce 3?

Fajek, 30 kwietnia 2001, 15:20

Pomimo, że premiera GeForce 3 odbyła się już 2 miesiące temu, nadal w sklepach jest ona praktycznie nieosiągalna.

Przybywają posiłki do prac nad Warhammer Online

Sznur, 30 kwietnia 2001, 14:25

W Climax Online Studio trwają prace nad nową sieciową strategią z elementami RPG rozgrywającą się w świecie Warhammer. Warhammer Online udostępni olbrzymi fantastyczny świat, w którym tysiące graczy jednocześnie zmagać się będzie między sobą w trybie kooperacji i rywalizacji. Gra ma ukazać się dopiero w 2003 roku, ale zespołowi programistów przybyło nieoczekiwane wsparcie.

Mimesis Online - rodzima produkcja MMORPG

Solnica, 30 kwietnia 2001, 11:11

Zespół Tannhauser Gate udostępnił pierwszy film z gry 3D MMORPG nad którą obecnie pracują – Mimesis Online. Tytuł ten nie jest może jeszcze zbyt znany, warto jednak zwrócić na niego większą uwagę, zwłaszcza dlatego, że pod tą angielsko brzmiącą nazwą firmy tak naprawdę ukrywają się ... nasi rodacy.

Neverwinter Nights - to będzie „ciekawa” gra

Solnica, 30 kwietnia 2001, 10:38

Z pewnością większość z Was słyszała już co nieco na temat najnowszej gry nad którą pracuje obecnie zespół Bioware – Neverwinter Nights. Co takiego nowego tytuł ten wniesie w porównaniu do swoich poprzedniczek (np. Baldur’s Gate 1&2)? Wszystko wskazuje na to że będą to zmiany wręcz rewolucyjne, które wprowadzą gatunek cRPG w nowy wymiar.

Wielka obniżka AMD

Fajek, 30 kwietnia 2001, 10:01

Po wczorajszej obniżce Intela (29 kwietnia), AMD również obniża ceny na procesory. Niektóre z procesorów staniały nawet o 48%.

Tomb Raider Movie - duża aktualizacja strony

Solnica, 30 kwietnia 2001, 09:00

Oficjalna strona poświęcona mającemu wkrótce wejść na ekrany kin filmowi o przygodach sympatycznej pani archeolog została przebudowana i uaktualniona o nowe materiały.

Toyota Tundra Madness 2.0 - darmowe wyścigi z Microsoftu

Łosiu, 30 kwietnia 2001, 07:19

Nasz wielki, przepraszam największy brat Microsoft, którego szef nie jest już najbogatszym człowiekiem na świecie poinformował, iż w końcu wydaje jakąś darmową grę, a jest nią Toyota Tundra Madness 2.0.