Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 24 kwietnia 2001

Tropico jedzie do sklepów

Solnica, 24 kwietnia 2001, 17:38

GodGames, wydawca ciekawie zapowiadającej się gry Tropico poinformował, iż rozpoczęto wysyłkę do sklepów tego tytułu i wkrótce powinien on pojawić się na półkach sklepowych.

Darmowy dodatek do Majesty: Northern Expansion

Solnica, 24 kwietnia 2001, 17:23

Cyberlore Studios udostępnił „The Balance of Twilight” – nowy, darmowy dodatek do Majesty: The Northern Expansion.

Konkurencja PS2 i Xboxa na E3

Fajek, 24 kwietnia 2001, 17:19

Na nadchodzących targach E3 w Los Angeles będzie miała miejsce premiera nowej konsoli Nintendo, Gamecube.

Trophy Bass Fishing 5 - nowy raj dla wędkarzy

Sznur, 24 kwietnia 2001, 13:40

Po wyczerpującej pracy nad grą Tribes 2, zespół Dynamix postanowił odpocząć przy tworzeniu znacznie spokojniejszego tytułu ze sportowej serii Trophy Bass Fishing 5.

„strzelaj, strzelaj, zabij go” - podróż sentymentalna

Solnica, 24 kwietnia 2001, 13:07

Czytając nowy, zamieszczony dziś na naszych stronach artykuł, nieco starsza część czytelników z pewnością poczuje się jak ryba w wodzie. Powrócą wspomnienia gdy na ekranach naszych komputerów królowały takie pozycje jak Wolfenstein 3D, Doom 1&2 czy też Duke Nukem 3D. Dla mniej doświadczonych graczy (czyt. młodszych) lektura artykułu będzie okazją do „łyknięcia” odrobiny historii i zapoznania się z tytułami, które w czasach kiedy oni trzymali jeszcze w ustach smoczki były niewątpliwymi hitami :-)

Serwis gier sieciowych The Station ma już 10 mln użytkowników

Sznur, 24 kwietnia 2001, 12:45

Firm Sony Online Entertainment poinformowała, że na ich popularny serwis gier sieciowych The Station zarejestrowało się już ponad 10 milionów użytkowników. The Station powstał jako konkurencja dla Microsoft Gaming Network i wraz z wciąż przybywającymi coraz ciekawszymi grami odnotował bardzo szybki wzrost.

Bill już nie na pierwszym miejscu

Fajek, 24 kwietnia 2001, 11:34

Bill Gates, najbogatszy człowiek świata, założyciel korporacji Microsoft ... nie jest już najbogatszy!

Recenzja Deep Fighter

Michał Bobrowski, 24 kwietnia 2001, 11:21

Miłośnikom mórz i oceanów przypominamy, że już niedługo zakończymy nasz Podwodny Konkurs, w którym nagrodami jest ciekawa gra Deep Fighter. Dla niektórych z was może to być nieco mniej znana pozycja, dlatego tez zachęcamy do zapoznania się z recenzją tej pozycji, po lekturze której na pewno chętnie weźmiecie udział w naszym konkursie

nVidia obniża ceny

Fajek, 24 kwietnia 2001, 10:09

Potentat na rynku procesorów graficznych, firma nVidia, wprowadza w życie swoją nową strategię cenową. Strategia ta dotyczyć będzie nie tylko kart za najnowszym układem GeForce3 ale również całej rodziny kości GeForce2.

Typing of the Dead na naszych domowych blaszakach już w czerwcu

Łosiu, 24 kwietnia 2001, 08:15

Jeżeli lubujecie się w przeróżnego rodzaju horrorach oraz interesuje was rozrywka połączona z nauką szybkiego pisania na klawiaturze to powinniście zwrócić swą uwagę na mający ukazać się latem tego roku tytuł - Typing of the Dead.

Wersja beta Venom'a już pod koniec Kwietnia

Łosiu, 24 kwietnia 2001, 07:43

Ukraińska firma GSC Game World poinformowała, że z końcem tego miesiąca zakończy prace nad wersją beta ciekawie zapowiadającej się taktycznej gry akcji – Venom.