Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 5 kwietnia 2001

Zbliża się premiera Myst III: Exile

Sznur, 5 kwietnia 2001, 19:15

Zbliża się premiera kolejnej znakomitej gry. Pod koniec tygodnia zostaną zakończone prace nad trzecią częścią legendarnej gry przygodowej Myst III: Exile. Oznacza to, iż gra osiągnie status gold i będzie gotowa do tłoczenia.

Serious Sam to naprawdę "gorący" towar

Mariusz Klamra, 5 kwietnia 2001, 19:10

W Wielkiej Brytanii nieznani osobnicy uprowadzili ciężarówkę z 4000 egzemplarzy gry Serious Sam, o wartości rynkowej prawie 200 tys. USD. Nie jest to pierwszy przypadek – w ciągu ostatnich czterech miesięcy porwanie ciężarówki z grami zdarzyło się tam już trzy razy.

GeForce 3 tanieje

Fajek, 5 kwietnia 2001, 16:20

Jako jedna z pierwszych firm, ELSA obniżyła ceny na swoje karty z układem GeForce 3. Ale nie ma się co dziwić, ponieważ niewielu jest klientów których stać na wyłożenie 600$ na kartę graficzną.

Wyścigi Trans-Am

Fajek, 5 kwietnia 2001, 15:10

Moto1 firma licencjonująca „engine” pod nazwą netImmerse 3D ma zamiar wydać w 3 kwartale tego roku wyścigi pod nazwą Trans-Am.

Soul Calibur Movie

Solnica, 5 kwietnia 2001, 14:48

Wszystko wskazuje na to, iż kolejna gra, tym razem znany jedynie posiadaczom konsoli – Soul Calibur, doczeka się swojej kinowej wersji.

Huraaaaa!!! Bij zabij!!! - czyli nowa strategia traktująca o II Wojnie Światowej

Łosiu, 5 kwietnia 2001, 14:26

Niemiecki wydawca CDV, który ostatnio z dużą częstotliwością, bo niemal co tydzień informuje nas o kolejnych grach, które w niedalekiej przyszłości wyda, znowu poinformował o kolejnej. Tym razem jest to strategia - Warcommander.

„Proszę wsiadać, nic nie gadać ... drzwi zamykać”

Solnica, 5 kwietnia 2001, 14:07

Zapraszam do lektury kolejnej, zamieszczonej dziś na naszych stronach zapowiedzi. Tym razem jej autor postara się przybliżyć Wam grę będącą symulacją miejskiego transportu – Traffic Giant.

Trwają prace nad Fighting Steel Project v3.0

Sznur, 5 kwietnia 2001, 13:42

Naval Warfare Simulations pracuje nad ulepszeniem znanej symulacji wojny morskiej Fighting Steel, która wydana została przez SSI w 1999 roku, wywołując raczej mieszane uczucia. Zespół NWS postanowił więc, za pozwoleniem producenta, wnieść do gry własne poprawki i modyfikacje poprawiające wiele aspektów wojny morskiej w czasie II Wojny Światowej.

Wstrzymana lokalizacja F1 Racing Championship

Solnica, 5 kwietnia 2001, 12:44

Informacja ta zmartwi zapewne wszystkich fanów Formuły 1 oczekujących na najnowszy symulator bolidów z Ubi Soft’u – F1 Racing Championship. W związku z problemami licencyjnymi z FIA, Ubi Soft poprosił polskiego wydawcę tego tytułu czyli firmę LEM o wstrzymanie prac nad polską wersją gry.

„Krwawa przygoda” - recenzja Severance: Blade of Darkness

Solnica, 5 kwietnia 2001, 11:23

To nie jest gra dla dzieci!!! Nawet po wyłączeniu bardziej krwawych wstawek to wciąż nie jest gra dla dzieci!!! O czym mówię? Oczywiście o najnowszej produkcji hiszpańskiego zespołu Rebel Act Studios – Severance: Blade of Darkness, której to recenzję znajdziecie od dziś na naszych stronach.

MSI sprzedaje najwięcej

Fajek, 5 kwietnia 2001, 10:53

Trzech największych producentów płyt głównych, ASUS, Gigabyte i MSI podało do wiadomości publicznej wielkość sprzedaży płyt głównych pod procesory Pentium 4.

Recenzja Diablo „one”, czyli jak to się zaczęło

Solnica, 5 kwietnia 2001, 10:46

Na temat Diablo 2 napisano już wiele, niektórzy go uwielbiają, inni, rozczarowani tym tytułem wręcz nienawidzą i wytykają najrozmaitsze wady. Odstawmy jednak „dwójkę” na boczny tor i postanówmy przypomnieć sobie jak to wszystko się zaczęło. Panie, Panowie wsiadamy do wehikułu czasu i cofamy się kilka lat wstecz.

Just Flight nie próżnuje...

Michał Bobrowski, 5 kwietnia 2001, 09:38

Firma Just Flight miłośnikom symulatorów lotu znana jest przede wszystkim dzięki wydanym przez nią wielu komercyjnym dodatkom do produktów Microsoftu takich, jak np. seria Combat Flight Simulation. Ostatnimi dniami w sprzedaży na Zachodzie pojawił się Korean Combat Pilot, który rzuca nas w sam środek Wojny Koreańskiej. Obok niego już wkrótce na półki zagości zupełnie nowy dodatek - Pearl Harbor, dzięki któremu przeżyjemy gorące chwile podczas japońskiego ataku z na Flotę Pacyfiku z dnia 7 grudnia 1941 roku.

Powstał Hyde Park w Części Informacyjnej GRY-OnLine

Soulcatcher, 5 kwietnia 2001, 09:29

Hyde Park (nowy link w menu głównym) jest uzupełnieniem Forum Dyskusyjnego. Znajdziecie tam materiały których forma i treść przekraczają ramy naszego forum i są na tyle ciekawe że warto uhonorować je osobnym działem.

nVidia walczy nieuczciwie

Fajek, 5 kwietnia 2001, 08:20

Ostatnimi czasy ten gigant na rynku procesorów graficznych ma coraz mniej powodów do obaw. Największy konkurent 3dfx został przez firmę nVidia po prostu wykupiony, a pozostali przeciwnicy (Matrox, ATI) nie są zbyt groźni. Ale okazuje się, że producent GeForce’ów nie może tak do końca spać spokojnie.

Rasowy cRPG wydawany przez Shrapnel Games - czyżby zmiana zainteresowań?

Łosiu, 5 kwietnia 2001, 08:18

Poczynający sobie coraz lepiej wydawca Shrapnel Games słynący głównie z promowania solidnych strategii tworzonych przez fascynatów gatunku i mało znane firmy zapowiedział wydanie rasowego cRPG - RuneSword II.