Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 11 kwietnia 2001, 13:33

autor: Soulcatcher

Wyniki Ankiety: Kto gra w gry komputerowe?

Fakt iż mężczyźni grają w gry komputerowe i oglądają naszą stronę wydaje się dosyć oczywisty, cieszy nas natomiast bardzo iż coraz więcej kobiet znajduje coś ciekawego na stronach naszego serwisu.

Fakt, iż mężczyźni grają w gry komputerowe i oglądają naszą stronę wydaje się dosyć oczywisty, cieszy nas natomiast bardzo iż coraz więcej kobiet znajduje coś ciekawego na stronach naszego serwisu.

8,5 % - Jestem kobietą i gram to wynik który nas cieszy. Wiem co powiecie, „przecież nic nie wiadomo, każdy może w Internecie udawać kobietę”. Ale prawda jest taka że analizując głosy oddane w konkursach organizowanych na naszej stronie, prawie 40% imion osób odpowiadających na pytania to właśnie imiona damskie. Albo oznacza to że panie są inteligentniejsze, albo to że mężczyznom nie chce się brać udziału w konkursach.

15,2% Musze sprawdzić kim jestem – no cóż ..., to poważny problem. Pomacajcie brodę, jeżeli poczujecie chrobotanie to znaczy że jesteście chłopem, jeżeli ubrudzicie się szminką to jesteście panią. Jeżeli żaden z powyższych to wasza odpowiedz była prawidłowa.

3,9% Wiem kim jestem i nie gram – ciekawe ... ? to może czas zacząć grać, latka lecą, szkoda tracić czas.