Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Najpopularniejsze Wiadomości GRYOnline.pl maj 2001

Edytor map do Command & Conquer Red Alert 2 - Final Alert 2, na razie w wersji beta

Łosiu, 14 maja 2001, 09:30

Po miesiącach oczekiwań firma Westwood Studios nareszcie ogłosiła o wypuszczeniu wersji beta Final Alert 2, edytora map i misji do jednego z najsłynniejszych RTS-ów świata Command & Conquer Red Alert 2.

Baldur's Gate 3

Fajek, 20 maja 2001, 13:00

Wprawdzie ta informacja nie została przekazana oficjalnie na targach E3, ale jeden z pracowników firmy Interplay powiedział, że jego firma pracuje aktualnie nad Baldur’s Gate 3!

Moon Tycoon - kolonizacja księżyca

Fajek, 23 maja 2001, 13:25

Luna, gra firmy Unique Entertainment’s umożliwiająca nam kolonizację, eksplorację i handel w kosmosie ma nowego wydawcę oraz tytuł. Aktualnie nazwa gry brzmi Moon Tycoon a wydawcą został Legacy Interactive.

Nowa odjazdowa strategia sieciowa

Łosiu, 4 maja 2001, 06:28

No nareszcie po zapowiedziach setek gier akcji i cRPG przeznaczonych tylko do rozgrywki w sieci Internet me znużone i pozbawione nadziei oczy stratega dostrzegły prawdziwe światełko, a raczej wielką łunę w tunelu. Jest nią najnowsza produkcja Cryo Networks, dzięki której może się powtórzyć sytuacja z roku 1992, tzn. wielki szał – chcecie znać jej tytuł – oto on - Dune Generations.

Nowe trailery gier zaprezentowane na E3

Solnica, 18 maja 2001, 13:04

Targi E3 idą pełną parą i coraz to nowi producenci i wydawcy prezentują świeżutkie materiały na temat swoich gierek. Pojawiło się między innymi kilka bardzo ciekawych trailerów, najciekawsze z nich które ukazały się do tej pory, zebraliśmy i umieściliśmy w naszym dziale Pliki.

Nowa seria gier SUPER KLASYKA już niedługo w sklepach

Łosiu, 16 maja 2001, 08:52

Jeden z naszych krajowych dystrybutorów, firma CODA poinformował, iż już 21 maja do naszych sklepów trafi nowa seria gier pt. SUPER KLASYKA.

Ukłon w strone dzieci - zestaw gier The Gift oraz Lew Leon

Łosiu, 25 maja 2001, 13:13

W naszych sklepach pojawił się właśnie pakiet dwóch gier, które powinny szczególnie zainteresować najmłodszych użytkowników komputerów - The Gift oraz Lew Leon.

Nowości ze świata 70 tonowych ryczących potworów

Łosiu, 23 maja 2001, 07:06

Po blisko roku od wydania gry Steel Beasts i dystrybucji jej tylko drogą Internetową, dzięki firmie Strategy First nareszcie trafi ona do sklepów i wszyscy będą się mogli poznać na jej jakości. Jednocześnie jej producent eSim poinformował, iż pracuje już nad jej kontynuacją - Steel Beasts 2.

Power Spike Pro Beach Volleyball, czyli coś dla fanów siatkówki

Łosiu, 10 maja 2001, 07:52

Co roku jesteśmy świadkami wydawania przez znane firmy kolejnych gier sportowych, których tematem jest piłka nożna, koszykówka, hokej i golf, jednak naprawdę rzadko kiedy słyszy się o solidnej symulacji siatkówki. Infogrames postanowiło przerwać tą sytuację i zapowiedziało wydanie gry - Power Spike Pro Beach Volleyball.

Nowe dema gier: Rails Across America i Empire of the Ants

Solnica, 29 maja 2001, 10:48

Na sieci pojawiły się grywalne dema dwóch nowych gier strategicznych: Rails Across America i Empire of the Ants.

Przykra niespodzianka

Łosiu, 19 maja 2001, 10:28

Wszystkich nas zaskoczyła wiadomość o tym, iż w wielkim tłumie gier i ich projektów przedstawianych na targach E3 zabrakło dwóch niezwykle oczekiwanych tytułów, są to Command & Conquer: Red Alert 2: Yuri's Revenge oraz Homeworld 2.

Recenzja Knight and Merchants

Solnica, 31 maja 2001, 15:13

Zakończyła się kolejna edycja konkursu Cool Games, wkrótce startuje następna, może więc warto przyjrzeć się bliżej jednej z nagród jakie dane Wam było/będzie w nich wygrać. Bardzo dobrą okazją ku temu będzie z pewnością zamieszczona dziś recenzja jednej z nagród - Knights and Merchants.

Recenzja Catan: Pierwsza Wyspa

Solnica, 16 maja 2001, 08:35

Nie tak dawno miała miejsce polska premiera gry Catan: Pierwsza Wyspa. Pomimo, że tytuł ten nie jest tak znany jak inne super-produkcje, warto zwrócić na niego swoją uwagę i przyjrzeć mu się nieco bliżej. Okaże się że jest to gra ciekawa, która może zatrzymać nas przed monitorem przez dość długi okres czasu – przynajmniej tak było w przypadku autora zamieszczonej dziś na naszych stronach recenzji.

Evil Islands PL od dzisiaj w sklepach

Solnica, 16 maja 2001, 09:37

Dzisiaj do sklepów trafiła nareszcie polska wersja wydawanej na naszym rynku przez firmę CODA gry Evil Islands. W pudełku które możecie zakupić za niecałe 100 PLN znajdziecie 3 płytki CD, dwie z grą i trzecią audio.

Poradnik do Giants: Citizen Kabuto

Solnica, 15 maja 2001, 15:25

Zapraszam do zapoznania się z kolejnym, umieszczonym dziś na naszych stronach poradnikiem. Tym razem jego autor postanowił wziąć na tapetę grę Giants: Citizen Kabuto.

Nowości w dziale Pliki (04/05/01)

Solnica, 4 maja 2001, 17:30

Zapraszam do naszego działu Pliki gdzie umieściliśmy dziś kilka ciekawych binariów do pobrania.

Dark Orbit - science fiction cRPG w naszych przeglądarkach

Sznur, 12 maja 2001, 08:14

Zespół WildTangent pracuje nad grą Dark Orbit, nowym izometrycznym cRPG 3D. W projekcie bierze udział Phil Shenk, były kierownik artystyczny Blizzard Entertainment, który brał udział w pracach nad Diablo II i Diabli II: Lord of Destruction.

American Conquest, nowa gra twórców Cossacks: European Wars

Fajek, 23 maja 2001, 11:07

Twórcy gry Cossacks: European Wars zapowiedzieli nową grę z gatunku Real Time Strategy bazującej na temacie powstania i ekspansji państw na kontynencie amerykańskim pod tytułem American Conquest.

Sudden Strike Forever - szczegóły

Solnica, 27 maja 2001, 10:26

CDV Software ujawnił kompletne informacje na temat mającego się ukazać już niebawem dodatku do Sudden Strike’a – Sudden Strike Forever.

Lucas Classic Line już w czerwcu.

Michał Bobrowski, 8 maja 2001, 13:08

Firma Licomp Empik Multimedia, polski dystrybutor serii Lucas Classic Line poinformował, że cena gier, które zostaną w niej wydane została ustalona na poziomie 79 PLN. Sprzedaż tych gier powinna rozpocząć się już w czerwcu.