Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 26 maja 2001

Coś dla oka

Mariusz Klamra, 26 maja 2001, 16:31

Targi E3 to niewątpliwie raj dla miłośników gier, lecz przecież nie samymi grami człowiek żyje. Pomni tej zasady wystawcy starali się zwabić zwiedzających do swoich stoisk w najróżniejszy sposób, jednak jeden dominował zdecydowanie – miłe i skąpo odziane hostessy to pewny sposób na przyciągnięcie wzroku przynajmniej męskiej części zwiedzających. Popatrzcie zresztą sami...

Dwa nowe, ciekawe dema

Solnica, 26 maja 2001, 15:51

Pojawiły się grywalne dema kolejnych dwóch ciekawie zapowiadających się tytułów: Independence War 2: Edge of Chaos i The Mystery of the Druids.

Beta-testerzy na start

Mariusz Klamra, 26 maja 2001, 15:42

Miłośnikom gier massive multiplayer online polecamy nie lada gratkę – Anarchy Online w drugim tygodniu czerwca wkroczy w ostatnią fazę beta testów, i jest szansa że będzie ona otwarta dla wszystkich. Jeśli zaś nie lubicie futurystycznych cRPG, to macie ostatnią okazję na darmowe granie w rozbudowanego RTSa online, jakim jest Shattered Galaxy.

Pierwsze informacje o Hitman 2

Mariusz Klamra, 26 maja 2001, 14:42

Pojawiły się pierwsze doniesienia na temat kontynuacji niezwykle interesującej i nowatorskiej gry, jaką jest Hitman: Codename 47. Tytuł ten zyskał wielu wiernych fanów, jednak o dziwo nie stał się komercyjnym sukcesem na świecie.

Soldier of Fortune 2 bez trybu multiplayer

Solnica, 26 maja 2001, 14:10

Czyżby następował odwrót od gier multiplayerowych? Na to raczej się nie zanosi, jednak osoby którym marzyła się kilkuosobowa przygoda w najnowszym dziele zespołu Raven Software – Soldier of Fortune 2, będą takiej możliwości początkowo pozbawieni.

Nowa gra Blizzard’u

Solnica, 26 maja 2001, 02:08

Zakończone kilka dni temu targi E3 były co prawda bardzo dobrą okazją do przedstawienia swoich planów na przyszłość, okazuje się jednak, że na przykład taki Blizzard nie ujawnił wszystkiego i kolejną niespodziankę szykuje już na mające się odbyć w Londynie targi ECTS.

Demo Startopii

Solnica, 26 maja 2001, 00:00

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami na sieci pojawiło się grywalne demo Startopii, gry strategicznej tworzonej przez zespół Mucky Foot w której naszym zadaniem będzie odbudowa szeregu stacji kosmicznych zniszczonych wielką, apokaliptyczną wojną.