Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 15 maja 2001

Ubi Soft nie wyda Battle Isle: DarkSpace

Fajek, 15 maja 2001, 17:03

Firma Ubi Soft podała do wiadomości publicznej, że nie wyda symulatora kosmicznego rozgrywającego się w świecie Battle Isle pod tytułem Battle Isle: DarkSpace.

Kolejna produkcja NiKita Interactive - Safari Biathlon

Łosiu, 15 maja 2001, 16:11

Wygląda na to, że znajdujący się za naszą wschodnią granicą producent gier NiKita Interactive nabiera tempa i ma aspiracje stania jedną z większych firm software’owych w Europie. Zapowiedział już wydanie kilku nowych gier, a teraz znowu powiadomił o rychłym ukończeniu prac nad kolejną produkcją - Safari Biathlon.

E3 na GRY-OnLine

Fajek, 15 maja 2001, 15:56

W związku z nadchodzącymi targami Electronic Entertainment Expo (E3) w Los Angeles, które odbędą się w dniach 16-19 maja, przez najbliższy tydzień będziemy starali się dostarczyć najświeższe i najbardziej aktualne informacje z tej imprezy.

Plany Codemasters dotyczące targów E3

Łosiu, 15 maja 2001, 15:34

Po kilku dużych wydawcach gier typu Eidos Interactive czy Activision firma Codemasters oficjalnie przedstawiła swoje plany dotyczące międzynarodowych targów E3.

Blue Byte szykuje Expansion Pack i dodatek do Settlers IV

Sznur, 15 maja 2001, 15:29

Niemiecka firma Blue Byte, twórca znanej serii Settlers, szykuje dwie niespodzianki dla miłośników czwartej części gry. Mianowicie we wrześniu pojawi się pakiet misji do Settlers IV, a w grudniu jeszcze dodatek.

Poradnik do Giants: Citizen Kabuto

Solnica, 15 maja 2001, 15:25

Zapraszam do zapoznania się z kolejnym, umieszczonym dziś na naszych stronach poradnikiem. Tym razem jego autor postanowił wziąć na tapetę grę Giants: Citizen Kabuto.

Ubi Soft wyda gry z Digital Anvil

Sznur, 15 maja 2001, 12:56

Digital Anvil nareszcie znalazł wydawcę dla swoich nowych gier. Po wycofaniu się firmy Microsoft z planów wydawniczych dotyczących Conquest: Frontier Wars i Loose Cannon, ich przyszłość stanęła pod znakiem zapytania. Na szczęście prawa do publikacji obu tytułów kupił Ubi Soft, zostając ich światowym wydawcą.

Plany AMD na najbliższy rok

Fajek, 15 maja 2001, 10:54

Co pewien czas każda z firm produkujących procesory, ogłasza swoje plany co do wytwarzania nowych procesorów. Ostatnio pisaliśmy o planach dotyczących „serwerowych „ procesorów od Intela. Dziś przekazujemy informację na temat procesorów firmy AMD do komputerów „biurkowych”.

Schizm na E3, a nam...

Michał Bobrowski, 15 maja 2001, 10:18

Na zagłębienie się w świat Schizma przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Jak poinformował nas przedstawiciel firmy LK Avalon planowana na koniec maja premiera tej gry zostanie przesunięta na początek września, dzięki czemu autorzy Schizma zyskają dodatkowy czas na końcowe testy swojego najnowszego dzieła. Swoją drogą mocno trzymamy kciuki, aby prezentacja polskiej gry na targach E3 wypadła jak najkorzystniej. Powodzenia!

Recenzja Evil Islands

Solnica, 15 maja 2001, 10:01

Evil Islands to niewątpliwie jeden z bardziej oczekiwanych tytułów z gatunku cRPG. Jeszcze w tym tygodniu zagości on na półkach sklepowych, my tymczasem dzięki uprzejmości polskiego wydawcy - firmy CODA, mamy dla Was jego recenzję.

Counter Strike: Condition Zero

Fajek, 15 maja 2001, 09:54

Wszyscy Ci, którzy poznali smak prawdziwej walki zespołowej w grze Half-Life: Counter Strike, maja powód do niekwestionowanej radości spowodowanej informacją, że pojawi się kontynuacja tej rewelacyjnej gry pod tytułem Counter Strike: Condition Zero.