Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 14 maja 2001

Monte Christo Games na E3

Sznur, 14 maja 2001, 16:32

Obecny potentat wydawniczy w kategorii gier strategiczno-ekonomicznych będących symulatorami businessu, czyli firma Monte Christo Games przygotowuje na targi Electronic Entertainment Expo (E3) kolejne niespodzianki.

Gorączka przed rozpoczęciem E3 - najnowsze wieści

Sznur, 14 maja 2001, 16:07

Z najnowszych doniesień tuż przed rozpoczęciem Electronic Entertainment Expo (E3) wynika iż zespół Ion Storm nie przedstawi jednak żadnej nowej gry. Wygląda na to że jeszcze poczekamy na Deus Ex 2.

Globalny konflikt jeszcze w tym roku?

Michał Bobrowski, 14 maja 2001, 15:35

Miło nam poinformować, że firma Topware uruchomiła właśnie polską, oficjalną stronę gry World War III, która powinna trafić do sklepów już w II kwartale tego roku. Ten tytuł rzuci nas w sam środek globalnego konfliktu pomiędzy NATO, Irakiem i Rosją rozpoczętego w... 2001 roku.

Konkurencja dla GeForce 3

Fajek, 14 maja 2001, 15:24

Firma VIA, znany producent nie tylko „chipsetów” ale i procesorów (Samuel, C3, Ezra) ma zamiar wkroczyć do segmentu układów graficznych.

Opublikowaliśmy wywiad z polskimi autorami gier - TopWare

Solnica, 14 maja 2001, 13:33

Kontynuując serię wywiadów z polskimi twórcami gier nasz kolega Shuck przeprowadził rozmowę z Mirosławem Dymkiem z krakowskiego oddziału TopWare, której tematem była oczywiście najnowsza produkcja tego zespołu, czyli Polanie II.

Co nowego w kiosku?

Michał Bobrowski, 14 maja 2001, 13:00

Zapraszam do zapoznania się z zawartością najnowszego numery czasopisma CD Action zamieszczonego w dziale Przegląd Prasy.

Nowinki na temat Civilization III...

Michał Bobrowski, 14 maja 2001, 12:21

Na oficjalnej stronie tej bardzo oczekiwanej pozycji pojawiło się kilka świeżych informacji. Pierwszą z nich jest porcja kolejnych odpowiedzi autorów gry na pytania nadsyłane przez intenautów. Obok tego znajdziemy również pełny opis zasobów, które będziemy mogli wykorzystać podczas rozgrywki. Opublikowana zostały również kolejna porcja screenshotów z samej gry.

Jakie gry zabaczymy w najbliższej przyszłości

Fajek, 14 maja 2001, 12:10

Już za trzy dni w Los Angeles rozpoczną się targi Electronic Entertainment Expo (E3). Każdy z producentów gier stara się zaprezentować coś ciekawego i dlatego jest to okazja do zobaczenia najnowszych tytułów które są jeszcze w produkcji.

Konkurs Logitech'a

Fajek, 14 maja 2001, 10:29

W dniu wczorajszym zakończył się konkurs „Wygraj Logitecha”. Przypomnijmy iż do wygrania był sprzęt firmy Logitech ufundowany przez krakowską firmę dystrybucyjną Veracomp.

Zacznijcie się bać, nadciąga Alone in the Dark 4

Solnica, 14 maja 2001, 10:12

Część z Was zapewne pamięta jeszcze czasy, a było to już parę ładnych lat temu, gdy na ekranach naszych poczciwych blaszaków pojawiła się pierwsza część Alone in the Dark. Grę tą cechowała bardzo dobra jak na tamte czasy grafika 3D, no i oczywiście mroczny i tajemniczy klimat horroru. Korzystając z odniesionego sukcesu jakiś czas później ukazały się druga i trzecia część serii. Obecnie czekamy na czwartą już odsłonę tego tytułu, co zaoferuje on graczom i czy będzie cieszył się nie mniejszą popularnością niż poprzedniczki? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w zamieszczonej dziś na naszych stronach zapowiedzi. Zapraszam do lektury.

Edytor map do Command & Conquer Red Alert 2 - Final Alert 2, na razie w wersji beta

Łosiu, 14 maja 2001, 09:30

Po miesiącach oczekiwań firma Westwood Studios nareszcie ogłosiła o wypuszczeniu wersji beta Final Alert 2, edytora map i misji do jednego z najsłynniejszych RTS-ów świata Command & Conquer Red Alert 2.

Maelstrom - futurystyczny FPS autorstwa Virgin Interactive

Łosiu, 14 maja 2001, 09:27

Jednoocy piraci, siejący postrach na morzach i ocenach, walczący z połową floty angielskiej i hiszpańskiej zróbcie sobie chwilkę przerwy i zwróćcie swe sprawne oko na nadchodzącą produkcję firmy Virgin Interactive o tytule Maelstrom.