Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 30 maja 2001

Przegląd branżowych serwisów informacyjnych (30/05/01)

Sznur, 30 maja 2001, 18:21

W nowej porcji zachodnich materiałów znajdziecie po raz pierwszy publikowane zapowiedzi do takich tytułów jak Tom Clancy’s Ghost Recon czy Asherons Call 2. Pojawiło się całkiem sporo recenzji. Najwięcej informacji zebrało się na temat Tropico, ale warto sięgnąć również po teksty o CIA Operative: Solo Missions, Evil Islands: Curse of the Lost Soul czy Gilbert Goodmate

Target: Rabaul – kolejny projekt symulatora online.

Michał Bobrowski, 30 maja 2001, 16:19

Koreańska firma TargetWare ogłosiła, że jej kolejny projekt gry symulacyjnej będzie nosił nazwę Target: Rabaul. Jej akcja rozgrywać się będzie na Pacyfiku w latach II Wojny Światowej, od dnia 7 grudnia 1941, czyli japońskiego ataku na Pearl Harbor, aż po 15 sierpnia 1945, czyli do dnia zakończenia walk.

Domysły o sprzedaży Interplay Entertainment

Sznur, 30 maja 2001, 15:39

W związku z wczorajszą informacja dotyczącą przejęcia Interplay Entertainment, trwają spekulacje kim może być tajemniczy nabywca jednego z największych wydawców gier na świecie.

Co nowego w Przeglądzie Prasy? (30/05/01)

Michał Bobrowski, 30 maja 2001, 14:49

Miłośników nie tylko gier komputerowych, lecz również „użytków” i „wnętrza naszych blaszaków” zapraszam do zapoznania się z zawartością najnowszego, czerwcowego numeru czasopisma PC Format.

Intel Itanium w sprzedaży

Fajek, 30 maja 2001, 14:24

Intel poinformował, że w czerwcu pojawią się w sprzedaży pierwsze komputery z procesorem Intel Itanium. Jak wiadomo jest to pierwszy układ 64-bitowy tejże firmy należący do rodziny IA-64.

Recenzja Resurrection: Powrót Czarnego Smoka

Solnica, 30 maja 2001, 12:19

Resurrection: Powrót Czarnego Smoka to kolejna po Rune i Blade of the Darkness gra akcji TPP z akcją umiejscowioną w klimatach fantasy w której głównym zadaniem gracza jest exterminacja przy pomocy zimnej stali lub magii, stojących na drodze przeciwników. Jak wypada ona na tle konkurentów? Po odpowiedź na to pytanie zapraszam jak zwykle do zamieszczonej dziś u nas recenzji.

Obniżka Intela

Fajek, 30 maja 2001, 09:58

Tak jak zapowiadał Intel, dziś miała miejsce obniżka na jego procesory z rodziny Pentium III/Celeron. W przypadku Pentium III obniżka dotyczy tylko 2 najwyższych modeli, 1GHz i 933MHz. Natomiast spadły ceny wszystkich Celeronów.

X-COM: Alliance - będzie czy nie będzie?

Solnica, 30 maja 2001, 09:01

Wygląda na to, iż X-COM Alliance to kolejny tytuł mogący podzielić los kilku innych produkcji, które pomimo iż zapowiadały się bardzo ciekawie nigdy nie ujrzały światła dziennego.

Engine „Cipher 3D” czeka na chętnych do jego wykorzystania

Łosiu, 30 maja 2001, 08:13

Firma Synaptic Soup ogłosiła, iż jej najnowszy engine „Cipher 3D” wykorzystany w futurystycznych wyścigach Crazy Car Championship czeka na producentów gier chętnych do jego wykorzystania.

Strategia czasu rzeczywistego w XVII-wiecznych pirackich klimatach - Fort Commander

Łosiu, 30 maja 2001, 07:35

Zastanówcie się ile razy dowodząc uzbrojoną po zęby jednostką piracką zdobywaliście nieszczęsne forty, przypuszczam, że liczba ta jest ogromna. A teraz zastanówcie się czy nie chcielibyście dla odmiany zamienić się rolami i objąć dowództwo nad oblężonym fortem. Jeżeli tak to zwrócicie swą uwagę na australijską firmę Zenith Studios, która powiadomiła, iż pracuje obecnie nad strategią czasu rzeczywistego Fort Commander – czyli czymś co umożliwi wam tą zmianę.