Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 21 maja 2001

Richard Garriot przedstawia Tabula Rasa

Sznur, 21 maja 2001, 16:05

W wywiadzie przeprowadzonym na Electronic Entertainment Expo (E3) Richard Garriot, twórca serii Ultima, ujawnił nowe plany dotyczące ambitnego projektu gry massively multiplayer online. Roboczy tytuł gry brzmi Tabula Rasa (łac. czysta karta), co sugeruje rozpoczęcie całkowicie nowego rozdziału w branży gier przez obecny zespół Garriota – Destination Games.

Tom Clancy’s: Ghost Recon zapowiedziany

Fajek, 21 maja 2001, 16:01

Na E3 Ubi Soft zapowiedział kolejną edycję taktycznego „shootera” opartego na powieściach Toma Clancy’iego pod tytułem Tom Clancy’s: Ghost Recon.

Poradnik Quake III Arena

Solnica, 21 maja 2001, 15:37

Wydawać by się mogło, iż Quake III Arena nie jest grą wymagającą logicznego myślenia, nic bardziej błędnego. Po chwili zastanowienia okazuje się, że nie wystarczy w nim jedynie biegać i strzelać na oślep lecz aby pokonać wroga należy odpowiednio zaplanować swoje ruchy, zwłaszcza, że w większości przypadków naszym przeciwnikiem będzie żywy człowiek. Pomoże Wam w tym między innymi zamieszczony dziś u nas poradnik.

Take 2 Interactive pracuje nad Myth II: Green Berets

Sznur, 21 maja 2001, 15:16

Take 2 Interactive ogłosił iż pracuje nad taktyczną grą strategiczną Myth II: Green Berets. Gra, wykorzystująca trójwymiarowy engine z Myth II stworzony przez Bungie Software, rozgrywać się będzie w czasie wojny w Wietnamie. Zamiast świata fantasy z zamkami, magią i orkami znajdziemy się w środku niebezpiecznej południowoazjatyckiej dżungli.

Star Wars: Knights of the Old Republic

Soulcatcher, 21 maja 2001, 12:55

LucasArts znany potentat w dziedzinie budowania i niszczenia Gwiazdy Śmierci zaprezentował na targach E3 (za zamkniętymi drzwiami) pierwsze efekty prac nad cRPG z pod tytułem Star Wars: Knights of the Old Republic.

Targi, targi i po targach ...

Fajek, 21 maja 2001, 11:00

Tak, największa impreza dotycząca przemysłu rozrywkowego, dobiegła końca. Teraz trzeba się wziąć za realizowanie obietnic na nich złożonych, na kończenie tytułów których dema zostały zaprezentowane.

Star Wars: Starfighter będzie na PC

Fajek, 21 maja 2001, 09:52

Niekwestionowany przebój z konsoli PlayStation 2, Star Wars: Starfighter ukaże się również na platformę PC. Jest to pewnego rodzaju zaskoczenie, ponieważ z planu wydawniczego firmy LucasArts można wywnioskować, że będzie ona tworzyła gry głównie na konsole PlayStation 2, Xbox, GameCube.

Nowy Artykuł: Piractwo w Polsce część 2 - Grzebanie w mętnej wodzie

Solnica, 21 maja 2001, 09:42

Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami, autor artykułu „Piractwo - to samo, a inne ... czyli podróż sentymentalna w głąb czasu i wspomnień”, powrócił do tematu i tym razem zajął się czasami współczesnymi, tzn. piractwem w jego obecnej formie.

Dodatek do Kohan'a zapowiedziany

Łosiu, 21 maja 2001, 07:47

Na zakończonych targach E3 firma TimeGate Studios, producent udanej strategii czasu rzeczywistego Kohan: Immortal Sovereigns poinformował, iż pracuje już nad dodatkiem do niej, Kohan: Ahriman's Gift .

24 karatowe wyścigi – Leadfoot

Łosiu, 21 maja 2001, 07:23

Zapowiadane przez Wizard Works wyścigi Leadfood nad którymi pracuje młody zespół z Ratbag Software weszły w ostatnią, złotą fazę produkcji i już w wkrótce trafią do sprzedaży.