Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 9 maja 2001

Co nowego szykuje nam Mirage Interactive?

Sznur, 9 maja 2001, 18:25

Ponownie daje znać o sobie grupa Mirage Inteactive, którą pamiętamy ze stworzenia, jeszcze pod nazwą Mirage Media, znanej na całym świecie gry akcji Mortyr. Po połączeniu się w 2000 roku z firmą IPS, powstała silna grupa wydawnicza IM Group, a Mirage zajął się wyłącznie produkcją gier. Na pierwsze efekty przyjdzie jeszcze zaczekać, ale wcale nie tak długo.

Europejska data wydania Operation Flashpoint

Solnica, 9 maja 2001, 16:50

Bohemia Interactive powoli kończy prace nad swoim najnowszym dzieckiem – Operation Flashpoint, taktyczną, wojenną grą akcji oferującą graczom prawie niczym nie skrępowaną swobodę działania. Wyznaczona już została data oficjalnej europejskiej premiery tego tytułu.

Dodatek do Shogun: Total War bez kampani wieloosobowej

Sznur, 9 maja 2001, 16:47

Okazuje się iż zespół Creative-Assembly, pracujący nad rozszerzeniem Shogun: Total War (znanym jako The Mongol Invasion), nie zdąży zrobić wszystkiego co planowano przed czerwcową premierą gry.

ASUS pomaga oszustom!

Fajek, 9 maja 2001, 15:27

Czyżby firma ASUS darzyła szczególną sympatią wszelkiego rodzaju „cziterów”? Wygląda na to że tak! A to za sprawą najnowszych sterowników dołączanych do kart z serii v8200 opartych na kości GeForce 3.

Conflict Zone - oficjalna polska strona

Solnica, 9 maja 2001, 14:55

Firma LEM uruchomiła oficjalną polską stronę poświęconą grze Conflict Zone, ciekawie zapowiadającej się strategii czasu rzeczywistego której akcja toczy się w niedalekiej przyszłości na Ziemi.

Diablo 2 - kolejny reset statystyk na serwerach battle.net

Solnica, 9 maja 2001, 14:31

Pod koniec czerwca Blizzard ponownie przeprowadzi reset statystyk graczy na serwerach battle.net. Operacja ta dotyczyć będzie zarówno osób grających w normalnym trybie jak i zawodników hardcore (zawodowców).

Oryginalność to podstawa!

Fajek, 9 maja 2001, 14:17

Producenci sprzętu i podzespołów komputerowych starają się reklamować w przeróżny sposób. Na dość oryginalny wpadła firma VIA, producent „chipsetów” do płyt głównych i procesorów.

Resurrection: Powrót Czarnego Smoka - demo PL

Solnica, 9 maja 2001, 14:12

Nie tak dawno za sprawą firmy TopWare do sklepów trafiła gra Resurrection: Powrót Czarnego Smoka. Dzisiaj udostępnione zostało polskie demo (a właściwie dwa) tego tytułu.

CDV wyda grę „Breed”

Fajek, 9 maja 2001, 13:03

Firma Brat Design podała, że wydawcą ich gry zatytułowanej Breed będzie CDV. Jak wiadomo, gra ukaże się w wersji na PC i być może Xbox’a.

Strona GodGames na E3 - nowe informacje o Max Payne

Sznur, 9 maja 2001, 12:43

Gathering of Developers uruchomił prezentacyjną stronę przeznaczoną na targi Electronic Expo Entertainment (E3) rozpoczynające się 16 maja w Los Angeles. Poczynając do dzisiaj, codziennie pojawiały się tam będą informacje o kilku najnowszych tytułach wydawanych przez GodGames.

Zapowiedź Command & Conquer: Renegade

Łosiu, 9 maja 2001, 12:38

Wszystkich, którzy od dawna zastanawiali się jak z perspektywy prostych żołnierskich oczu wyglądają działania wojenne znane z Command & Conquer zapraszam do zapoznania się z zapowiedzą gry Command & Conquer: Renegade, czyli odpowiedzi na nurtujące was pytanie.

Recenzja Giants: Obywatel Kabuto

Solnica, 9 maja 2001, 12:31

Chciałbym dzisiaj zaprosić wszystkich do lektury nowej recenzji umieszczonej na naszych stronach a tyczącej się niezwykle ciekawej pozycji jaką jest Giants: Obywatel Kabuto. Wczoraj za sprawą firmy CD Projekt i pierwszego tegorocznego numeru eXtra Gry tytuł ten trafił do sprzedaży w bardzo atrakcyjnej cenie 29.90 PLN.

„9 Worlds” na E3

Fajek, 9 maja 2001, 11:22

Massive Entertainment, firma odpowiedzialna za stworzenie doskonałej strategii czasu rzeczywistego Ground Control, zapowiedziała iż wyda grę przygodową pod tytułem „9 Worlds”

Pierwsze wrażenia z Eurofighter Typhoon

Michał Bobrowski, 9 maja 2001, 11:11

Miłośnicy symulatorów na łamach specjalistycznego serwisu SimHQ mają okazję zapoznać się z pierwsza recenzją nowego symulatora Eurofighter Typhoon. Według autora tekstu ta gra, pomimo faktu, ze nie jest tzw. „hardcorowym” symulatorem lotu jak np. Falcon 4.0, to jednak jest w stanie zapewnić dużo dobrej rozrywki. A oto mała garść szczegółów:

Płyty CD-R będą droższe!

Fajek, 9 maja 2001, 10:15

Tego lata cena płyt CD-R ma wzrosnąć aż o 350%! Ma ona wahać się od 30 do 35 centów za sztukę (cena producenta). Aktualnie cena ta wynosi 10 centów.

Deus Ex: Game of the Year jedzie do sklepów

Łosiu, 9 maja 2001, 08:06

Teraz mam ciekawą wiadomość dla fanów gry Deus Ex. Otóż to, właśnie dzisiaj trafia do zachodnich sklepów prawdziwa gratka, tzn. zapowiadana już od ładnych kilku miesięcy specjalna edycja tej świetnej gry - Deus Ex: Game of the Year.

Pearl Harbor: Defend the Fleet już w tym tygodniu

Łosiu, 9 maja 2001, 07:44

Prawdopodobnie jeszcze w tym tygodniu na półki zachodnich sklepów trafi najnowsza gra firmy Infogrames traktująca o II Wojnie Światowej - Pearl Harbor: Defend the Fleet.