Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 4 maja 2001

Nowości w dziale Pliki (04/05/01)

Solnica, 4 maja 2001, 17:30

Zapraszam do naszego działu Pliki gdzie umieściliśmy dziś kilka ciekawych binariów do pobrania.

Złoty Original War

Solnica, 4 maja 2001, 16:51

Niemiecki oddział Virgin Interactive poinformował, iż zakończyły się prace nad Original War, tak więc płyta matka trafiła do tłoczni i wkrótce tytuł ten powinien pojawić się na półkach sklepowych.

Opublikowaliśmy artykuł poświęcony bezpieczeństwu i higienie pracy przy komputerze

Fajek, 4 maja 2001, 15:25

Wielu z nas siedzi godzinami przed komputerem nie zdając sobie sprawy z tego iż może to mieć fatalny wpływ na nasze zdrowie. Postanowiliśmy pomóc nieco użytkownikom podczas pracy z komputerem.

THQ zapowiedział Power Rangers: Time Force na PC

Sznur, 4 maja 2001, 13:20

Po wypuszczeniu Power Rangers: Time Force na konsolę Game Boy Color, firma THQ Inc. ogłosiła, że gra ukaże się również na platformę PC jesienią tego roku. Gra oparta jest na znanym serialu o grupie wyspecjalizowanych młodocianych wojowników walczących ze złym Ransikiem i niszczących jego plany zawładnięcia światem.

Recenzja Tribes 2

Fajek, 4 maja 2001, 12:45

Zapewne wielu z was czeka na Tribes 2. I macie rację, ponieważ redakcja GRY-OnLine miła okazję doświadczyć czym jest Tribes 2.

Microsoft kupuje Ensemble Studios

Sznur, 4 maja 2001, 12:39

Firma Microsoft zamierza kupić zespół Ensemble Studios, znanego producenta gier strategicznych z bestsellerowej serii Age of Empires, aktualnie pracującego nad Age of Mythology, tytułem który podobno ma stworzyć trzecią generację RTS-ów.

AMD potrzebuje pomocy

Fajek, 4 maja 2001, 11:37

AMD podpisało kontrakt z największym tajwańskim producentem półprzewodników, firmą UMC na produkcję procesorów Athlon/Duron.

„Władca Pierścieni” na ekranach naszych monitorów

Fajek, 4 maja 2001, 09:34

Film na podstawie trylogii Tolkiena, a przynajmniej jego pierwsza część jest na ukończeniu. Tymczasem w niedalekiej przyszłości powstanie również gra zlokalizowana w tym ogromnym tolkienowskim świecie.

DuelField zapowiedziana

Łosiu, 4 maja 2001, 07:37

Ponownie mam niewątpliwą przyjemność przedstawić wam jeszcze jedną nadchodzącą strategię, lecz tym razem nie tak znaną jak Dune i tworzoną przez mało znany zespół Sismoplay o tytule DuelField.

Nowa odjazdowa strategia sieciowa

Łosiu, 4 maja 2001, 06:28

No nareszcie po zapowiedziach setek gier akcji i cRPG przeznaczonych tylko do rozgrywki w sieci Internet me znużone i pozbawione nadziei oczy stratega dostrzegły prawdziwe światełko, a raczej wielką łunę w tunelu. Jest nią najnowsza produkcja Cryo Networks, dzięki której może się powtórzyć sytuacja z roku 1992, tzn. wielki szał – chcecie znać jej tytuł – oto on - Dune Generations.