Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 24 maja 2001

RoboForge - walki mechanicznych gladiatorów za prawdziwe pieniądze

Sznur, 24 maja 2001, 16:38

Sztandarowy produkt firmy Liquid Edge Games, RoboForge, wszedł w ostatnią fazę produkcji. Jest to gra internetowa, w której budujemy swoje roboty, trenujemy je i wystawiamy do walki na arenach jako gladiatorów. Co ciekawe – jest to prawdopodobnie pierwsza gra w której wygrywamy prawdziwe pieniądze.

End Game - szpiegowska gra z Empire Interactive

Sznur, 24 maja 2001, 15:43

Empire Interactive pracuje nad nową szpiegowską grą akcji, zatytułowaną End Game. W wielu aspektach gra przypominać będzie doskonałą produkcję Monolith Productions – No One Lives Forever. Według producenta, End Game charakteryzować będzie technologia „Game in Game”, umożliwiająca zaimplementowanie trzech gatunków w jednym produkcie.

Nowe mapy na serwerach GRY-OnLine (24/05/01)

Fajek, 24 maja 2001, 13:48

Wychodząc naprzeciw wszystkim fanom Counter-Strike’a, umieściliśmy dwie nowe mapy na naszych serwerach do tejże gry.

Druga faza testów Shadowbane

Łosiu, 24 maja 2001, 13:25

Firma Wolfpack Studios podała informację o rozpoczęciu drugiej fazy testów beta swojego flagowego produktu – Shadowbane.

Ceny KYRO w Polsce

Fajek, 24 maja 2001, 12:31

Po ostatnich perypetiach z układami KYRO/KYRO II wydawać by się mogło że karty oparte na tych kościach nie będą łatwe do zdobycia szczególnie w Polsce.

VIA pokaże nowy procesor na targach Computex

Fajek, 24 maja 2001, 10:21

5 czerwca, podczas trwających na Tajwanie targów Computex, VIA zaprezentuje swój kolejny procesor, następcę Samuela II pod kodową nazwą Ezra.

A wszystko przez Holendrów

Solnica, 24 maja 2001, 09:56

Pomimo iż Black and White jest grą bardzo dobrą nie jest niestety pozbawione błędów, wręcz przeciwnie jest ich w niej nawet bardzo dużo. Dlatego też uaktualnienie do tej gry które początkowo pojawić się miało 21 maja było jednym z bardziej oczekiwanych. Niestety data ta została przesunięta o kolejne 10 dni do przodu, a wszystko przez ... Holendrów.

Recenzja Descent Freespace: Wielka Wojna

Solnica, 24 maja 2001, 08:59

Jeżeli zapoznaliście się już zapowiedzią Echelon’a o której wspominałem we wcześniejszej wiadomości i dalej macie ochotę przeczytać coś na temat futurystycznych symulatorów lotu, to tym razem chciałbym zaprosić Was do lektury recenzji „Descent Freespace: Wielka Wojna”, gry może nieco starszej ale wciąż bardzo grywalnej.

Echelon - przygotujcie się na niezłe latanie

Solnica, 24 maja 2001, 08:37

Wszystko wskazuje na to, że tworzony przez naszych niegdysiejszych sąsiadów zza Buga nowy futurystyczny symulator lotu – Echelon, może okazać się nie lada gratką dla maniaków tego typu gier. A dlaczego? Tego mam nadzieję dowiecie się po przeczytaniu umieszczonej dziś na naszych stronach zapowiedzi.

Nowe trailery z Interplay'u

Solnica, 24 maja 2001, 08:13

Co prawda targi E3 zakończyły się już kilka dni temu, jednak wciąż jeszcze na sieci pojawiają się coraz to nowe materiały stamtąd pochodzące. Dzisiaj przyszła kolej na firmę Interplay, która zaprezentowała trailery kilku swoich gier.

Primal Prey wydany

Łosiu, 24 maja 2001, 07:54

Myśliwi i fani przeróżnego typu polowań, zwróćcie swe stalowe spojrzenia na firmy Arush Entertainment i RealArcade, bowiem wypuściły one swą najnowszą grę - Primal Prey.

Wieża Babel według Sony Online

Mariusz Klamra, 24 maja 2001, 00:36

Dwie największe bariery dla graczy spoza USA będących miłośnikami gier typu massive multiplayer online to słaba jakość połączenia z serwerami oraz bariera językowa, która utrudnia lub uniemożliwia dobrą zabawę graczom nie znającym języka angielskiego. O ile ta pierwsza przeszkoda zapewne jeszcze długo będzie nierozwiązywalna, to Sony Online znalazło sposób na drugą.