Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 18 maja 2001

Recenzja The Great Battles Collector's Edition

Solnica, 18 maja 2001, 18:50

Kolejnym materiałem zamieszczonym dziś na naszych stronach jest recenzja zestawu trzech, może nieco starszych, ale za to przedstawiających dużą wartość historyczną i wydanych w niezwykle atrakcyjnej cenie 29.90 PLN, turowych gier strategicznych – The Great Battles Collector’s Edition.

Warcraft III E3 Trailer

Solnica, 18 maja 2001, 18:28

Po raz kolejny chciałby Was dziś zaprosić do naszego działu Pliki. Tym razem po znajdujący się tam najnowszy, pochodzący oczywiście z targów E3 trailer Warcraft’a III.

Giants na Xbox'a

Fajek, 18 maja 2001, 16:22

Tegoroczne targi E3 stoją wyraźnie pod znakiem konsol. Gdziekolwiek by nie spojrzeć wszędzie pojawiają się nazwy PS2, Xbox, GameCube. Większość tytułów jest anonsowana właśnie na konsole. Nawet gry które początkowo zostały stworzone na komputery klasy PC są przenoszone na urządzenia Sony, Microsoftu i Nintendo.

Steel Beasts ma swą oficjalną stronę

Łosiu, 18 maja 2001, 16:01

Nareszcie po kilku długich miesiącach oczekiwania całkiem niezły symulator broni pancernej Steel Beasts doczekał się własnej oficjalnej strony internetowej.

Recenzja Ultima Online: Third Dawn

Solnica, 18 maja 2001, 14:16

Nie tak dawno (w Polsce pod koniec kwietnia za sprawą firmy IM Group) do sklepów trafił najnowszy dodatek do Ultima Online, pierwszej, powstałej 1997 roku gry z gatunku MMORPG. Co nowego wprowadziło to noszące podtytuł „Third Dawn” rozszerzenie? Pod odpowiedź jak zwykle zapraszam do zamieszczonej dziś na naszych stronach recenzji.

Znane nazwiska przy produkcji Necrocide: The Dead Must Die

Sznur, 18 maja 2001, 14:07

Przy najnowszej produkcji Novalogic - Necrocide: The Dead Must Die, gotyckiej gry akcji FPS, współpracuje coraz więcej znanych artystów. Oprócz grafika Broma, specjalizującego się w fantasy, do prac nad grą przyłączył się Oscar Chichoni, artysta znany z prac science-fiction, oraz architekt Isabela Molina

Oficjalna strona Return to Castle Wolfenstein

Łosiu, 18 maja 2001, 13:11

Firma Activision poprzedzając rychłe ukończenie prac nad długo oczekiwaną grą akcji, Return to Castle Wolfenstein uruchomiła jej oficjalną stronę internetową.

Zespół Richarda Garriota pod skrzydłami koreańskiej firmy NCSoft

Sznur, 18 maja 2001, 13:06

Na kończących się właśnie targach Electronic Entertainment Expo (E3) pojawiły się nowe informacje na temat Richarda Garriota, twórcy znanej serii gier cRPG Ultima i założyciela Origin Systems, oraz jego nowej firmy Destination Games.

Nowe trailery gier zaprezentowane na E3

Solnica, 18 maja 2001, 13:04

Targi E3 idą pełną parą i coraz to nowi producenci i wydawcy prezentują świeżutkie materiały na temat swoich gierek. Pojawiło się między innymi kilka bardzo ciekawych trailerów, najciekawsze z nich które ukazały się do tej pory, zebraliśmy i umieściliśmy w naszym dziale Pliki.

Rozstrzygnięcie konkursu Sudden Strike

Michał Bobrowski, 18 maja 2001, 12:14

Wczoraj na stronach GRY-OnLine zakończył się kolejny konkurs. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli w nim udział. Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do udziału w innych konkursach, których, jak określiłby to Henryk Sienkiewicz „jest Ci u nas dostatek"...

Micron obniża ceny pamięci DDR

Fajek, 18 maja 2001, 10:18

Firma Micron, jeden z największych na świecie producentów pamięci RAM, obniżyła wczoraj ceny na układy DDR SDRAM o wielkościach 128MB i 256MB.

Czy chcesz wylądować na plaży Omaha?

Michał Bobrowski, 18 maja 2001, 10:10

Ostatni, znakomity film Stevena Spielberga pomimo, że nie otrzymał statuetki Oscara za najlepszy film roku bez wątpienia można uznać za prawdziwy kamień milowy w historii kina, wyznaczający nowy standard w gatunku film wojenny. Jak można było przewidzieć popularność „Szeregowca Ryan’a” nie przeszłą bez echa również wśród producentów gier. Dodatkowych impulsem dla nich był olbrzymi sukces, jaki w USA odniosła czeska gra Hidden and Dangerous. Dlatego też wielu miłośników II Wojny Światowej z niecierpliwością oczekuje na najnowszą produkcję Electronic Arts - Medal of Honor Allied Assault. Przy okazji trwających targów E3 jej autorzy oficjalnie poinformowali o otwarciu oficjalnej strony gry. Co najważniejsze, jest to kolejna strona firmowa EA z polską wersją językową!!!

Sportowy Konkurs!!!

Michał Bobrowski, 18 maja 2001, 09:03

Serdecznie zapraszamy was do udziału w naszym nowym, Konkursie Sportowym, zorganizowanym wspólnie z firmą IM Group. Wśród osób, które udzielą prawidłowych odpowiedzi rozlosujemy szczególnie cenne nagrody, jakimi są zestawy zawierające cztery najnowsze gry sportowe Electronics Arts!

Dodatek do Star Wars Galaxies

Fajek, 18 maja 2001, 00:06

Część z Was czytając tytuł tej wiadomości, zapewne złapie się za brodę, jednocześnie popadając w głęboką zadumę i zapyta: „Dodatek do Star Wars Galaxies? A kiedy wyszła gra? Czy ja o czymś nie wiem?” Spokojnie – nie przespaliście ostatnich dwóch lat.