Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 11 maja 2001

Poradnik do Icewind Dale: Serce Zimy

Sznur, 11 maja 2001, 18:11

Wszystkich miłośników przygód w Mroźnych Krainach Północnego Wiatru ucieszy wiadomość o zamieszczeniu na Gry-OnLine poradnika do Icewind Dale: Serce Zimy. Zawiera on opis wszystkich lokacji dostępnych w tym dodatku, wraz z questami i ciekawszymi magicznymi przedmiotami.

Najnowsze wieści o nadchodzącej grze Atriarch

Łosiu, 11 maja 2001, 17:52

Właśnie spośród głębin i otchłani Internetu doszły do nas najnowsze wieści dotyczące nadchodzącej gry Atriarch stanowiącej połączenie najlepszych cech cRPG i strategii przeznaczonej do rozgrywki wieloosobowej za pośrednictwem Internetu.

Nowe modele do Counter-Strike

Fajek, 11 maja 2001, 17:51

Jeśli jesteś fanem Counter-Strike'a i znudził ci się standardowy wygląd i cechy tej gry, powinieneś to zmienić.

Premiera Etherlords przesunieta na grudzień

Sznur, 11 maja 2001, 16:59

Niemiecki wydawca Fishtank Interactive poinformowal o przesunieciu terminu wydania strategii czasu rzeczywistego Etherlords, nad którą pracuje rosyjski zespól Nival Interactive, na grudzień 2001.

LEGO i Harry Potter

Fajek, 11 maja 2001, 13:22

Firmy - LEGO MEDIA, oddział LEGO Company zajmujący się wydawaniem produktów multimedialnych dla dzieci, i WARNER BROS ogłosiły, że zamierzają podjąć współpracę przy tworzeniu dwóch nowych gier komputerowych.

Recenzja The Messenger

Solnica, 11 maja 2001, 13:03

Osoby lubujące się w grach przygodowych z pewnością nie jeden raz spotkały się z grami firmy Dreamcatcher. Niektórzy darzą jej produkty dużą sympatią, inni wręcz ich nienawidzą i uważają za tytuły kategorii „B”. Autor zamieszczonej dziś na naszych stronach recenzji z pewnością należy do tych pierwszych.

Excalibur zapowiedziany

Fajek, 11 maja 2001, 11:18

Firma Auran, znana przede wszystkim dzięki strategii czasu rzeczywistego Dark Reign, wyda grę pod tytułem Excalibur.

GOD Games zaprezentuje 4x4 Evolution 2

Fajek, 11 maja 2001, 10:20

Na nadchodzących targach E3, Gathering of Developers (GOD) zaprezentuje sequel znanej gry 4x4 Evolution.

Filbert Fledgling – uciekające jajko...

Michał Bobrowski, 11 maja 2001, 10:16

Znowu jajkiem po ekranie? Młodszym graczom spieszę z wyjaśnieniem, że jeden z popularniejszych składników naszych śniadań gościł już w grach komputerowych w czasach poczciwego Spectrum. Była to znakomita, jak na owe czasy seria przygód Dizzy’ego. Być może programiści z Neuron mają sentyment do tego tytułu gdyż już wkrótce na półki sklepowe zawita Filbert Fledgling – platformowa gra, w której naszym celem będzie pomóc tytułowemu bohaterowi powrócić do rodzinnego gniazda. Nie muszę chyba dodawać, że ten tytułowy bohater to jajko...

Chętni do gospodarzenia drużyną baseballa - ustawić się w kolejce po Season Ticket Baseball

Łosiu, 11 maja 2001, 07:50

Firma Infogrames zapowiedziała, iż dzięki jednemu z wchodzących w jej skład pod wydawców WizardWorks już niedługo na naszych ekranach ujrzymy zaawansowany manager baseballa - Season Ticket Baseball.