Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 10 maja 2001

Comiesięczne opłaty za możliwość gry w PlanetSide stają się faktem

Łosiu, 10 maja 2001, 17:33

Czekałem, czekałem i w końcu się doczekałem. Nie, nie mówię tu o ostatnim newsie Solnicy z moim ekstra portretem (strzeżcie się) lecz o decyzji twórców gry PlanetSide dotyczącej co miesięcznych opłat za możliwość gry w nią.

Czas zapolować na ... myśliwych czyli zemsta Łosia

Solnica, 10 maja 2001, 16:40

Jedną z nowych gier jakie Simon & Schuster zaprezentuje na zbliżających się targach E3 będzie Deer Avenger 4, ciesząca się dużą popularnością za oceanem gra – parodia polowań w której celem nie są bezbronne zwierzątka tylko źli panowie myśliwi :-)

Kogo boi się nVidia?

Fajek, 10 maja 2001, 15:10

Jak wiadomo, ostatnimi czasy na rynku pojawiła się konkurencja dla firmy nVidia i jej kości graficznych w postaci układu KYRO II produkowanego przez STM.

Sid Meier's SimGolf powstaje we współpracy z Maxis Games

Sznur, 10 maja 2001, 14:09

W Fireaxis Games powstaje nowa strategiczna gra firmowana legendarnym nazwiskiem Sida Meiera. Mowa tu o Sid Meiers SimGolf, która powstaje przy współpracy z Maxis Games, ekspertem od symulacji ekonomiczno-budowlanych (Sim City, The Sims). W grze będziemy mogli projektować, budować i zarządzać polami golfowymi na różnych poziomach szczegółowości.

Do rozpoczęcia E3 pozostało już tylko 6 dni

Sznur, 10 maja 2001, 13:16

Mimo tego, iż do Electronic Entertainment Expo (E3) zostało jeszcze kilka dni, zaczynają napływać już coraz ciekawsze doniesienia związane z targami. Potwierdziły się poprzednie informacje na temat Richarda „Lorda Britisha” Gariotta, który na E3 zaprezentuje nowy projekt, nad którym pracuje założony przez niego zespół nazwany Destination Games.

Nowa karta Matrox'a

Fajek, 10 maja 2001, 12:20

Matrox zaprezentuje w przyszłym tygodniu następcę wysłużonej już kości G450. Karty oparte na nowym układzie mają trafić do sprzedaży w czerwcu.

Recenzja The Ward: Posłaniec z Przyszłości

Solnica, 10 maja 2001, 11:36

Jak zapewne zauważyliście dzisiaj zakończył się konkurs w którym nagrodami były pudełka z grą The Ward: Posłaniec z Przyszłości. Rozpromienionych zwycięzców jak i osoby którym tym razem się nie poszczęściło zapraszam do lektury recenzji tej gry którą właśnie zamieściliśmy na naszych stronach.

Konkurencja dla Pentium 4

Fajek, 10 maja 2001, 10:40

W najbliższym czasie do sprzedaży trafi najnowszy procesor AMD z rodziny Athlon oparty na rdzeniu Palomino (aktualnie Athlon oparty jest na rdzeniu Thunderbird). Znana jest również prawdopodobna nazwa tego procesora.

Kolejna gra z Pearl Harbor w tytule...

Michał Bobrowski, 10 maja 2001, 10:16

Wyraźnie widać, że Amerykanie „kompleksowo” przygotowują się do obchodzenia sześćdziesiątej rocznicy japońskiego ataku na Flotę Pacyfiku. Oczywiście głównym filarem tegorocznego zamieszania jest wielka superprodukcja filmowa „Pearl Harbor” w reżyserii: Michael’a Bay’a. (przy okazji podaję, że ten film do polskich kin trafi 29 czerwca...) Na fali promocji tego tytułu swój interes postanowiły zbić również producenci gier.

I znowu nagrody ... - konkurs The Ward: Posłaniec z Przyszłości zakończony

Fajek, 10 maja 2001, 10:00

Następna porcja nagród wpada w Wasze ręce! W dniu dzisiejszym zakończył się konkurs „The Ward: Posłaniec z Przyszłości”

Black & White w oryginale

Solnica, 10 maja 2001, 09:48

Jeżeli nie podoba Wam się jakość polonizacji Black and White (w co raczej wątpię) lub po prostu macie ochotę zagrać sobie w angielskojęzyczną wersję tej gry to wystarczy że zaaplikujecie sobie wypuszczony dziś przez autorów gry patch.

Pogromczyni wampirów tylko na Xbox’a

Solnica, 10 maja 2001, 09:05

Fox Interactive i Electronic Arts podpisały umowę dzięki której EA wyda w bliższej lub dalszej przyszłości kilka ciekawych tytułów Fox’u. Niestety swojego miejsca w planie nie znalazła gra Buffy the Vampire Slayer w wersji PC.

Power Spike Pro Beach Volleyball, czyli coś dla fanów siatkówki

Łosiu, 10 maja 2001, 07:52

Co roku jesteśmy świadkami wydawania przez znane firmy kolejnych gier sportowych, których tematem jest piłka nożna, koszykówka, hokej i golf, jednak naprawdę rzadko kiedy słyszy się o solidnej symulacji siatkówki. Infogrames postanowiło przerwać tą sytuację i zapowiedziało wydanie gry - Power Spike Pro Beach Volleyball.

II edycja konkursu „Wiosenny zawrót głowy"

Michał Bobrowski, 10 maja 2001, 07:22

Uff...Za oknem upał coraz większy, a u nas... II edycja konkursu „Wiosenny zawrót głowy...” zorganizowanego wspólnie z wydawnictwem Cool Games. Przypominam, że w sumie w 4 edycjach tego konkursu do wygrania jest aż 100 gier!!! Zapraszamy do udziału.