Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 2 maja 2001

Sierra On-Line wydawcą gier z Fox Interactive. NOLF 2 zapowiedziany.

Sznur, 2 maja 2001, 19:52

Fox Interactive, wydawca takich znanych tytułów jak Alien vs Predator czy No One Lives Forever, podpisał umowę z Vivendi Universal Publishing, zgodnie z którą jego gry będą wydawane i dystrybuowane przez Sierra On-Line. Przy okazji zapowiedziano sequel NOLF.

Duke Nukem Forever na targach E3!

Fajek, 2 maja 2001, 17:15

Na targach E3 w Los Angeles, które rozpoczną się już niebawem, firma 3D Realms zaprezentuje film z gry Duke Nukem Forever.

Zapowiedziano Orion Pirates - nowy dodatek do Star Trek: Starfleet Command

Sznur, 2 maja 2001, 16:29

Interplay ogłosił plany wydania Starfleet Command: Orion Pirates, samodzielnego dodatku do serii gier strategicznych w świecie Star Trek. Dodatek nie będzie wymagał zainstalowania Starfleet Command czy Starfleet Command II.

The Matrix Game tylko na Xbox’a? Na szczęście nie

Solnica, 2 maja 2001, 16:00

Od jakiegoś już czasu po sieci krążyły jakoby pierwsza gra oparta na kultowym już filmie Matrix miała zostać wydana jedynie na konsolę Xbox. Na szczęście jest to nieprawdą i pojawi się ona również na innych platformach sprzętowych, w tym na PC.

Z: Steel Soldiers - Demo

Solnica, 2 maja 2001, 10:37

Na sieci pojawiło się grywalne demo Z: Steel Soldiers. Plik zajmuje nieco ponad 50MB a możecie go ściągnąć również z naszego serwera.

Zapowiedź Gilbert Goodmate and the Mushroom of Phungoria

Solnica, 2 maja 2001, 09:55

Lubicie przygodówki z ręcznie rysowaną grafiką i sterowaniem w starym, dobrym stylu „point & click”? Jeżeli tak to z pewnością zainteresuje Was najnowsza gra zespołu Prelusion - Gilbert Goodmate and the Mushroom of Phungoria.

Sudden Strike - konkurs

Fajek, 2 maja 2001, 09:45

Jeden się kończy, następny się zaczyna ... Mowa oczywiście o konkursach, na których brak na naszej stronie nie można narzekać.

Arcanum i tajemnica znikającego dema

Fajek, 2 maja 2001, 09:33

W dniu wczorajszym w sieci pojawiło się demo wspaniałej gry Arcanum of Steamworks and Magick Obscura. Zostało ono umieszczone na jednym z francuskich „site’ów” o grach. I już moglibyście cieszyć się tą grą gdyby ...

Beta-testy Project Entropia rozpoczęte

Łosiu, 2 maja 2001, 08:06

Firma MindArk AB, poinformowała, iż wyselekcjonowała już pierwszą grupę 50 beta-testerów przeznaczonych do pierwszych testów swojego sieciowego cRPG - Project Entropia. Jednocześnie zapewnia, że w niedługim czasie zamierza zwiększyć ich ilość do kilku tysięcy.

Kolejna gra osadzona w realiach Gwiezdnych Wojen

Łosiu, 2 maja 2001, 07:35

LucasArts Entertainment zrobił nam bardzo miłą niespodziankę i uchylił rąbka tajemnicy otaczającej swą najnowszą produkcję osadzoną w realiach najsłynniejszej gwiezdnej sagi - Star Wars Galactic Battleground.