Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 13 maja 2001

Czy będą na E3?

Fajek, 13 maja 2001, 15:29

Wielkie imprezy jak różnego rodzaju targi czy wystawy mają to do siebie, że każdy z wystawców chce pokazać publiczności coś zaskakującegi i niespodziweanego. I nie ważne czy chodzi tu o nowy model samochodu czy też o grę komputerową.

Eidos Interactive na E3

Sznur, 13 maja 2001, 14:56

Kolejnym dużym producentem, który na targach Electronic Entertainment Expo (E3) przedstawi swoją ofertę jest Eidos Interactive. Zapowiada on kilka nowych tytułów z Crystal Dynamics, producenta takich gier jak Gex czy Soul Reaver, Core Design, twórcy serii Tomb Raider, Ion Storm, który zrobił kapitalnego Deus Ex, oraz hiszpańskiego Pyro Studio, znanego z taktycznej strategii Commandos.

Pojawiła się druga część niesamowitych wyścigów NHRA Drag Racing 2

Sznur, 13 maja 2001, 08:36

Firma Moto1 Inc. wypuściła nowe wydanie szalonych wyścigów NHRA, w których uczestniczą specjalnie przygotowane samochody z napędem odrzutowym ścigające się na dystansie 400 metrów.

Activision zapowiedziało Supercar Street Challenge

Sznur, 13 maja 2001, 07:26

Activision nawiązało współpracę z producentem wyścigowych samochodów, Stevem Saleen’em, która ma przynieść korzyści podczas prac nad nowo powstającymi wyścigami samochodowymi Supercar Street Challenge.

Kiedy zobaczymy Duke Nukem Forever?

Fajek, 13 maja 2001, 00:52

I kolejne wieści na temat sławnego tytułu którym przez te kilka lat produkcji stał sie Duke Nukem Forever. Jak informowaliśmy jakiś czas temu, na rozpoczynających się niebawem targach E3 ma zostać zaprezentowany film video z tejże gry.