Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 20 maja 2001

Baldur's Gate 3

Fajek, 20 maja 2001, 13:00

Wprawdzie ta informacja nie została przekazana oficjalnie na targach E3, ale jeden z pracowników firmy Interplay powiedział, że jego firma pracuje aktualnie nad Baldur’s Gate 3!

Żyj w świecie Vikingów

Fajek, 20 maja 2001, 12:30

Kolejna gra z gatunku Massive Multiplayer Online Role Playing Game (MMORPG) została zapowiedziana, tym razem przez norweską firmę Funcom. A jej tytuł brzmi Midgard.

Ja też chcę zostać strażakiem...

Michał Bobrowski, 20 maja 2001, 12:24

Zapewne wielu z was, będąc dzieckiem, chciało ubrać lśniący hełm strażacki i pobawić się gaśnicą. Jeżeli wciąż chcielibyście powalczyć z ogniem, nie przegapcie informacji na temat gry Wildfire. Jest to kolejny tytuł, który firma TAKE 2 włączyła do swojego planu wydawniczego. Premiera tej pozycji planowana jest na październik 2001.

Coś dla zapalonych ekonomistów...

Michał Bobrowski, 20 maja 2001, 11:58

TAKE 2 ogłosiło, że w połowie tegorocznego lata wyda opracowaną przez Stardock Entertainment grę ekonomiczną The Corporate Machine. Jest ona sequelem dwóch znanych (w USA...) gier strategiczno-ekonomicznych Stardock's Business Tycoon i Entrepreneur. Naszym celem będzie stworzenie i zarządzanie najpotężniejszą korporacją w jednym z następujących sektorów przemysłowych: motoryzacyjnym, lotniczym i komputerowym.

Battle Realms - główna konkurencja dla Warctrafta III ?

Michał Bobrowski, 20 maja 2001, 11:35

Ubi Soft i Crave Entertainment ogłosiły zawarcie porozumienia w sprawie światowej premiery stworzonej przez zespół z Liquid Entertainment gry Battle Realms. Jej data została ustalona na wrzesień tego roku. Przypomnijmy, ze Battle Realms jest strategią czasu rzeczywistego, osadzoną głęboko w kulturze Dalekiego Wchodu.