Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 28 maja 2001

Muzyczny teleturniej MTV na ekranach PC

Sznur, 28 maja 2001, 18:16

Take Two Interactive opublikuje grę opartą na codziennym muzycznym teleturnieju Total Request Live organizowanym perz telewizję MTV. Nad grą zatytułowaną MTV Total Request Live Trivia pracuje zespół Hypnotix, znany z parodii Deer Avenger oraz Who Wants to Beat Up a Millionaire (która zostanie wydana w Polce przez firmę CODA pod nazwą Miliarderzy).

Nowe tytuły w planie wydawniczym PlayIt!

Sznur, 28 maja 2001, 17:42

W uaktualnionym planie wydawniczym firmy Play It! pojawiło się kilka bardzo ciekawie zapowiadających się tytułów. Czy pozycje te wystarczą by zmienić wyniki „rankingu” dystrybutorów, którego dokonaliśmy wczoraj? Jeszcze na razie przepaść dzieląca Play It! od dwóch liderów jest zbyt duża, jednak zapowiadane gry z pewnością umocnią jego trzecią pozycję w kraju.

Na zakupy przyszedł czas?

Mariusz Klamra, 28 maja 2001, 16:33

Ciekawe kiedy skończy się cenowy dołek na rynku pamięci. Jak donosi serwis Inquirer, ceny modułów RAM 128 Mb spadły już poniżej 20$ w hurcie, co da zapewne cenę w detalu w Polsce na poziomie ok. 100-110 PLN. Jeśli ktoś nosi się z zamiarem rozbudowy RAM, to być może nie powinien czekać dłużej. Dlaczego?

Red Baron 2 + Combat Flight Simulator 2 = Combat Aces

Michał Bobrowski, 28 maja 2001, 16:14

Pod koniec marca informowałem was o planowanym, bardzo ciekawym dodatku do Microsoft’s Combat Flight Simulator 2, który przeniesie nas w czasy I Wojny Światowej. Miłośników symulatorów na pewno powinna zainteresować informacja, że prace nad tym dodatkiem, noszącym nazwę Combat Aces dobiegły końca i zawitał on już na półki sklepowe w Europie, natomiast jego premiera w USA będzie miała miejsce na początku czerwca. Niestety, na próżno będzie go szukać w Polsce, gdyż, o czym niejednokrotnie wspominałem, dodatki do symulatorów Microsoftu są traktowane zupełnie po macoszemu przez rodzimych dystrybutorów produktów Billa Gatesa.

Recenzja Quake III Arena

Solnica, 28 maja 2001, 14:54

Ostatnimi czasy pojawia się coraz to więcej gier FPS przeznaczonych wyłącznie dla trybu multiplayer (chociażby wydany niedawno Tribes 2). Jednak to nie one a gra która gości na ekranach naszych komputerów już o jakiegoś czasu – Quake III Arena jest tematem zamieszczonej dziś na naszych stronach recenzji.

Kocia gra !!!!

Łosiu, 28 maja 2001, 11:56

Od zawsze wiedziałem, że pomysłowość ludzka nie zna granic, lecz mimo to przyznam, że zaskoczyła mnie wiadomość o grze sieciowej dedykowanej nietypowym odbiorcom - kotom.

Centrum SimCity 3000

Soulcatcher, 28 maja 2001, 11:46

Pod skrzydłami IMGroup pojawiła się nowa strona poświęcona klasycznej już grze SimCity 3000. Jej zawartość obejmuje całość tematu związanego z tą najlepszą jak dotychczas symulacją miasta.

Podwójny Duron?

Fajek, 28 maja 2001, 10:23

AMD od jakiegoś już czasu pracuje nad możliwością pracy procesorów Athlon w konfiguracji dwuprocesorowej. Odpowiedni „chipset” umożliwiający to powinien pojawić się niebawem. Tym czasem pojawiają się informacje jakoby możliwość pracy dwuprocesorowej pojawiła się również w przypadku tańszych procesorów z rodziny Duron.