Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 8 maja 2001

"Zemsta Potworów z Hollywood" atakuje PC

Sznur, 8 maja 2001, 17:22

Wśród powielanych bez końca tematów gier RTS trudno znaleźć jakikolwiek powiew świeżości. Producenci zaczynają więc sięgać do coraz to innych pomysłów, niekoniecznie nowych ale za to sprawdzonych. Tak właśnie postąpił zespół Octopus Motor, który pracuje nad grą They Came from Hollywood.

Fallout: Tactics poszedł do tłoczenia

Fajek, 8 maja 2001, 14:49

Długo oczekiwana gra pod tytułem Fallout: Tactics PL trafiła do tłoczni. Dlatego też termin premiery ustalony na 16 maja jest jak najbardziej aktualny.

Zapowiedź Il-2 Sturmovik

Solnica, 8 maja 2001, 13:24

Ilyushin-2 Sturmovik był jednym z najważniejszych samolotów II Wojny Światowej podczas konfliktu powietrznego na Froncie Wschodnim. Za sprawą nowego, tworzonego przez zespół Maddox Games symulatora lotu z tego okresu dane nam będzie zasiąść za jego sterami.

Na E3 nie zabraknie również gier rosyjskich

Sznur, 8 maja 2001, 13:17

Wygląda na to, iż nasi wschodni sąsiedzi coraz poważniej zabierają się za produkcję gier komputerowych. Tym razem pojawiły się informacje o najnowszej strategii czasu rzeczywistego zatytułowanej Perimeter, nad którą pracuje zespół K-D Lab.

Lucas Classic Line już w czerwcu.

Michał Bobrowski, 8 maja 2001, 13:08

Firma Licomp Empik Multimedia, polski dystrybutor serii Lucas Classic Line poinformował, że cena gier, które zostaną w niej wydane została ustalona na poziomie 79 PLN. Sprzedaż tych gier powinna rozpocząć się już w czerwcu.

Następca Athlona

Fajek, 8 maja 2001, 12:58

AMD podało, że sukcesor Athlona pojawi się w drugiej połowie roku 2002, sześć miesięcy po 64-bitowym procesorze ClawHammer. Następca będzie nosił nazwę Barton.

Poradnik do Black & White

Solnica, 8 maja 2001, 12:11

W zamieszczonym dziś na naszych stronach poradniku znajdziecie wszystkie potrzebne informacje aby móc w pełni cieszyć się możliwościami jakie Black & White oddaje w ręce gracza. Jak zostać dobrym lub złym? Odpowiedź czeka w środku. Zapraszam.

Branża IT nadal trawiona przez recesję

Fajek, 8 maja 2001, 10:34

Recesja w branży IT dotknęła już większość krajów na świecie. Kolejne firmy ogłaszają ujemne wyniki finansowe które są efektem niesprzyjającej koniunktury. Firma DELL, jeden z największych światowych producentów komputerów klasy PC również przekazuje złe wieści.

Baldur’s Gate 2: Tron Baala - film

Solnica, 8 maja 2001, 08:55

Na sieci pojawił się pierwszy, krótki filmik z nadchodzącego wielkimi krokami, noszącego podtytuł Tron Baala (Throne of Bhaal) dodatku do Baldur’s Gate 2.

eXtra Gra już w sprzedaży

Solnica, 8 maja 2001, 08:35

Dzisiaj do sklepów komputerowych i punktów sprzedaży prasy na terenie całego kraju trafił pierwszy tegoroczny numer eXtra Gry. Dołączona zostanie do niego polska wersja językowa gry Giants: Obywatel Kabuto.

Pierwszy edytor map do Black & White

Łosiu, 8 maja 2001, 07:59

O grze Black & White słyszał już chyba każdy gracz na świecie i jak to zwykle bywa w przypadku nowych projektów pana Peter’a Molyneux’a, wszyscy są pod jej silnym pozytywnym wrażeniem. A dla tych, którzy nie spali po nocach i zbyt szybko ukończyli tę grę, lecz dalej pałają chęcią opuszczenia jeszcze kilku nocy mam wiadomość o pojawieniu się pierwszego edytora map do Black & White.

Kolejna specjalna edycja EverQuest'a - EverQuest: Trilogy

Łosiu, 8 maja 2001, 07:29

Firma Sony Online Entertainment zachwycona sukcesem swej znakomitej gry sieciowej EverQuest, chcąc nadal ją promować i rozwijać nieustannie oferuje nam jakieś nowe dodatki i gadżety do niej. Nie inaczej jest i dzisiaj, ponieważ Sony zapowiedziało wydanie EverQuest: Trilogy.