Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość nowe materiały 26 maja 2001, 15:51

autor: Solnica

Dwa nowe, ciekawe dema

Pojawiły się grywalne dema kolejnych dwóch ciekawie zapowiadających się tytułów: Independence War 2: Edge of Chaos i The Mystery of the Druids.

Pojawiły się grywalne dema kolejnych dwóch ciekawie zapowiadających się tytułów: Independence War 2: Edge of Chaos i The Mystery of the Druids.

Independence War 2: Edge of Chaos to druga część kosmicznej opery z bogatą fabułą w czterech aktach. Gra przenosi nas wiek w przyszłość po zakończeniu Independance War. Ojciec bohatera został zabity przez Korporacje za długi, a on sam spędził piętnaście lat w więzieniu za próbę szukania sprawiedliwości na własną rękę. Teraz nadszedł czas zemsty. Musisz przeciwstawić się Korporacjom zanim uda się im skorumpować całą galaktykę.

The Mystery of the Druids to przedstawiciel gatunku gier przygodowych. W grze wcielamy się w postać jeszcze „zielonego” detektywa Scotland Yardu, Brenta Halligana, który musi rozwiązać zagadkę niewyjaśnionych, mistycznych morderstw. Po dokładnym śledztwie prowadzonym wraz z antropologiem Dr. Turner oraz ekspertem w dziedzinie dawnych druidów Arthurem Blake okazuje się, że morderstwa mają podłoże rytualne, a za wszystkim stoi niezwykle potężny Lord Sinclair.

Oba dema możecie oczywiście ściągnąć z naszego działu Pliki.

Pliki: Independence War 2: Edge of Chaos - Demo

Pliki: The Mystery of the Druids - Demo