Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Najpopularniejsze Wiadomości GRYOnline.pl marzec 2001

Ciekawe gry w serii EA CLASSICS

Tomasz Pyzioł, 26 marca 2001, 14:24

Polski dystrybutor IM Group rozpoczął sprzedaż gier z Electronic Arts w serii EA CLASSICS. Obejmuje ona wiele znanych i popularnych tytułów z ostatnich lat, takich jak chociażby jedna z najlepszych gier przygodowych Blade Runner, doskonała gra przygodowo-zręcznościowa dla najmłodszych Croc, udany trójwymiarowy klon Diablo – Darkstone, wciągająca strategia połączona z cRPG – Dungeon Keeper 2, oraz najlepsza symulacja budowy i zarządzania dużymi metropoliami – Sim City 3000.

Stwórz własnego bohatera !

Janusz Burda, 18 marca 2001, 16:24

Irrational Games, twórcy mającej ukazać się jeszcze w tym roku gry Freedom Force, udostępnili wszystkich fanom tego tytułu specjalny, napisany we Flash’u program umożliwiający tworzenie własnych super bohaterów.

Najbliższe premiery w CD Projekt

Michał Bobrowski, 8 marca 2001, 09:33

CD Projekt uaktualnił właśnie swój Plan Wydawniczy. Patrząc na listę najbliższych premier obawiam się, że już wkrótce nasze portfele mogą być nieco lżejsze...

Europa Universalis PL - dodatkowy scenariusz

Janusz Burda, 23 marca 2001, 10:00

Pojawił się nowy scenariusz przeznaczony dla wydanej w ostatnim czasie przez firmę CODA gry strategicznej Europa Universalis. Scenariusz ten zatytułowany "Bitwa o dostęp do Bałtyku 1520 r." został stworzony głównie z myślą o polskich graczach i dostępny jest na zasadach exclusive na stronie sklepu internetowego SOFTBOX.

„Więc, chodź pomaluj mój świat na żółto i na niebiesko...”

Michał Bobrowski, 12 marca 2001, 14:58

Jeżeli znudziły ci się standardowe typy kamuflażu twojego samolotu w wielu współczesnych symulatorach lotu nie przejmuj się – istnieje wiele zachodnich serwisów poświęconym tym grom, które obok nowych, autorskich misji, nowych typów samolotu często oferują zupełnie nietradycyjne sposoby malowania samolotów.

Klockowe wyścigi...

Michał Bobrowski, 17 marca 2001, 13:32

Dobrą wiadomość dla miłośników klocków LEGO ma IM Group. Już w kwietniu za sprawą tego dystrybutora zostanie wydana w Polsce LEGO Stunt Rally – osadzone w świecie najpopularniejszych klocków wyścigi kaskaderskie. Ta pozycja ukaże się (co zresztą staje się już standardem...) w polskiej wersji językowej.

Counter Strike 1.1 - szczegóły

Fajek, 12 marca 2001, 16:44

Najprawdopodobniej w tym tygodniu ukaże się kolejna wersja moda do Half-Life’a, Counter Strike tym razem w wersji 1.1.

Pepperoni raz proszę - poradnik do Pizza Connection 2

Janusz Burda, 28 marca 2001, 15:47

Zamieściliśmy dziś na naszych stronach kolejny poradnik, tym razem dotyczący wydanej w ostatnim czasie przez CD Projekt gry Pizza Connection 2. Jego autor zamieścił w nim szereg cennych uwag które pomogą Wam w przeistoczeniu się z początkującego menadżera w największego potentata na rynku pizzeri.

Rezerwowe Psy 2 nadciągają!

Fajek, 7 marca 2001, 15:21

Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy lubią strategie w stylu Jagged Alliance. Prawdopodobnie jeszcze w tym roku ukaże się sequel gry Rezerwowe Psy.

Nowe interesujące pliki na GRY-OnLine

Janusz Burda, 3 marca 2001, 21:25

Dążąc do doskonałości :-) staramy się w miarę na bieżąco zamieszczać na naszym serwerze świeżutkie pliki do ściągnięcia. W ciągu ostatnich 2-3 dni na sieci pojawiło się kilka interesujących dem nowych gier, uaktualnień, itp. Dziś najciekawsze z nich znajdziecie również w naszym dziale Pliki.

Ponad 5000 głosów oddanych na Listę Przebojów GRY-OnLine

Mariusz Klamra, 3 marca 2001, 20:23

Popularność Listy Przebojów GRY-OnLine przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. W ciągu dwóch miesięcy oddaliście ponad 5 tysięcy głosów (aktualnie 5.051), czas więc na małe podsumowanie.

Oficjalna strona Sea Dogs 2

Przemysław Bartula, 22 marca 2001, 16:53

Co prawda rosyjski producent Akella zachęcony sukcesem swojej produkcji Sea Dogs, pracuje obecnie nad jej kontynuacją Sea Dogs 2 oraz zapowiedział jej wydanie pod koniec tego roku, ale jakoś nie może ostatecznie otworzyć jej oficjalnej strony internetowej. Już raz została ona uruchomiona, ale po krótkim czasie znikła, a teraz ponownie pojawiła się na sieci.

Trade Empires – nowa strategiczno-ekonomiczna gra firmy Frog City Software

Przemysław Bartula, 28 marca 2001, 07:59

Miłośnicy wszelkiego rodzaju gier strategiczno-ekonomicznych na pewno słyszeli o głośnej serii Imperialism, tworzonej przez firmę Frog City Software. Tym razem firma ta postanowiła stworzyć coś nowego i obecne pracuje nad świeżutką grą Trade Empires.

Trzy nowe, ciekawe gry trafiły do sklepów

Janusz Burda, 28 marca 2001, 00:22

W ostatnim czasie jak grzyby po deszczu na półkach sklepowych zaczynają pojawiać się kolejne nowe, ciekawe gry. Od nie tak dawna niektórzy szczęśliwcy mają możliwość grania np. w Fallout Tactics a tymczasem dzisiaj do sklepów trafiły trzy kolejne, bardzo interesujące tytuły. Jednym z nich jest gra na którą już ponad dwa lata czekają tysiące graczy z całego świata.

Oficjalna strona Commandos 2

Przemysław Bartula, 10 marca 2001, 12:15

Jeżeli graliście w grę Commandos, skończyliście ją i obecnie ze zniecierpliwieniem obserwujecie jak raz po raz przekładana jest data wydania jej kontynuacji Commandos 2 to zainteresuje was wiadomość o tym, że coś się nareszcie zaczęło dziać. Mianowicie firma Eidos uruchomiła oficjalną stronę gry.

Promocyjne ceny na znane gry strategiczne z TopWare

Tomasz Pyzioł, 12 marca 2001, 17:19

Dla fanów gier strategicznych firma TopWare Poland przygotowała szczególną promocję. Zamawiając w ich sklepie wysyłkowym dwie znane gry razem: Earth 2150 i The Moon Project (wersja wzbogacona) zapłacimy teraz 99 PLN.

Koniec marzeń o Ultima Online 2

Janusz Burda, 22 marca 2001, 09:47

Electronic Arts i Origin System poinformowały o podjęciu decyzji o wstrzymaniu prac nad Ultima Worlds Online: Origin (Ultima Online 2).

Nowy poradnik na GRY-OnLine - Najdłuższa Podróż

Janusz Burda, 20 marca 2001, 16:32

Jak zapewne zauważyliście dziś na GRY-OnLine króluje The Longest Journey, gra przygodowa wydana w grudniu przez firmę CD Projekt. Oprócz zamieszczonej nieco wcześniej recenzji mamy dziś dla Was także kompletne walkthrough do tej pozycji, oczywiście autorstwa tej samej osoby czyli Void’a.

Niech mu gwiazdka pomyślności nigdy nie zagaśnie...!

Michał Bobrowski, 18 marca 2001, 14:41

Komu? Oczywiście znakomitej pozycji gatunku massive multiplayer online EverQuest. Dostojny jubilat 16 marca świętował właśnie swoje drugie urodziny.

Ubi Soft opóźnia daty wydania gier z GAME Studios

Tomasz Pyzioł, 8 marca 2001, 15:34

Z najnowszych informacji na temat przejęcia GAME Studio przez Ubi Soft okazuje się, że transakcja spowodowała kłopoty organizacyjne, które odbiją się częściowo na terminach wydań gier. Dzisiaj Ubi Soft podał nowy plan wydawniczy z, którego wynika, że większość tytułów z nowo pozyskanej firmy została przesunięta w przyszłość.