Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 15 marca 2001

Dwie wersje Black & White

Łosiu, 15 marca 2001, 19:21

Zapewne wszyscy przeczytaliście opublikowanego w dniu dzisiejszym newsa traktującego o rychłym wydaniu najnowszego dzieła LionHead Studios – gry Black & White. Otóż okazuje się, iż w Polsce gra będzie wydana w dwóch wersjach, jednej w cenie 139 PLN oraz w drugiej za 119 PLN.

PSX wiecznie żywy!

Fajek, 15 marca 2001, 16:21

Minęło już 7 lat od momentu gdy firma Sony wprowadziła do sprzedaży swoją konsolę PlayStation i zrewolucjonizowała nią rynek. Od roku w niektórych krajach (Japonia, USA) można kupić następcę PSX’a, mianowicie PlayStation 2. Najdziwniejsze jest to jednak iż popularność pierwszego PSX’a wcale nie słabnie i nadal sprzedaje się on świetnie.

Nowy poradnik na GRY-OnLine - In Cold Blood

Solnica, 15 marca 2001, 16:07

Umieściliśmy dziś na naszych stronach kolejny poradnik, tym razem dotyczący wydanej na początku tego roku przez firmę LEM gry przygodowej In Cold Blood.

Błędy w komercyjnej wersji Counter-Strike 1.1

Sznur, 15 marca 2001, 13:54

W przypadku Counter-Strike ponownie okazało się, że większe kłopoty niż darmowy program sprawiać może produkt płatny. Jak pamiętamy, komercyjna wersja popularnego moda, wydana przez Sierra, miała kilka zmian w porównaniu z oryginałem, jak inne nazwy broni, brak dostępu do konsoli, czy brak niektórych map. Teraz okazało się, że wydana wczoraj wersja 1.1 także nie działa poprawnie w wersji komercyjnej.

Nowy artykuł w dziale ABC Internetu

Michał Bobrowski, 15 marca 2001, 12:40

Czy zastanawialiście się, w jaki sposób obniżyć wysokość rachunków telefonicznych za połączenie z Internetem. Jednym ze sposobów może być użycie zainstalowanie odpowiedniego oprogramowania do pobierania witryn internetowych. Dzięki naszemu artykułowi zgłębicie ich tajniki i dowiecie się, które z nich są najlepsze.

Harry Potter wkroczy na ekrany naszych komputerów

Mariusz Klamra, 15 marca 2001, 12:34

EA zapowiedziało właśnie siedem gier opartych na przygodach Harry Pottera, młodocianego czarodzieja którego książkowe przygody biją rekordy popularności wśród dzieci, młodzieży i dorosłych na całym świecie. Informacja ta zbiegła się w czasie z pojawieniem się w sieci pierwszego trailera z filmu „Harry Potter”, produkowanego przez Warnera.

Zakończono zdjęcia do Wiedźmina

Sznur, 15 marca 2001, 12:31

Wczoraj zakończono zdjęcia do Wiedźmina, polskiej superprodukcji w klimacie fantasy opartej na prozie Andrzeja Sapkowskiego. Opowiadania i cała saga powieści o przygodach Wiedźmina, walczącego z różnego rodzaju stworami z mitologii i legend, zrobiła prawdziwą furorę wśród miłośników literatury fantasy w Polsce. Autorowi udało się stworzyć bardzo wyrazistych bohaterów, oraz świat oparty na solidnych fundamentach, z własną historią, gospodarką i polityką.

Co słychać z Eurofighter Typhoon?

Michał Bobrowski, 15 marca 2001, 11:44

Trzeba przyznać, że na ten tytuł czekamy już dość długo. Wydawać by się mogło, że po zeszłorocznych prezentacjach na E3 następna gra autorstwa twórców F22 ADF i Total Air War szybko zagości na komputerach miłośników strategii. A potem nastąpiła cisza... Na szczęście w ostatnich dniach można zauważyć ponowne zamieszanie wokół projektu.

Sting - i ty możesz zostać złodziejem!

Soulcatcher, 15 marca 2001, 11:34

W planach wydawniczych firmy CD Projekt pojawiła się nowa gra zatytułowana The Sting! gracz wciela się w niej w złodzieja, zaczynając jako kieszonkowiec awansuje w przestępczej hierarchii wykonując misje w największym wirtualnym mieście, jakie do tej pory powstało na PC'ta.

Horror z Novalogic - Necrocide: The Dead Must Die

Fajek, 15 marca 2001, 11:22

Novalogic, firma znana przede wszystkim z takich tytułów jak Delta Force, Commanche, Armoured Fist i Tachyon: The Fringe, wstępuje na ścieżki strzelanek pierwszo-osobowych ze swoją nową grą Necrocide: The Dead Must Die.

Space Empires IV – kiedy w sklepach w Polsce?

Soulcatcher, 15 marca 2001, 11:06

Miłośnicy takich gier jak Master of Orion czy też Stars! czekają niecierpliwie na pojawienie się Space Empires IV w oficjalnej sprzedaży, niestety nie mamy dla nich żadnej pocieszającej wiadomości. Zgodnie z tym co donosi nam Jacek "Mohrven" Zawistowski ...

Czy "HALO" okaże się rewolucją na rynku gier?

Fajek, 15 marca 2001, 10:38

Od pewnego czasu firma Bungie, twórca takich gier jak Myth i ONI stara się stworzyć grę jakiej nasze oczy jeszcze nie widziały.

Black & White już wkrótce ?

Solnica, 15 marca 2001, 10:14

Data premiery najnowszej gry z Lionhead - Black & White była już wielokrotnie przesuwana. Tym razem na podstawie informacji nie potwierdzonych jeszcze przez wydawcę tego tytułu Electronic Arts wynika, iż prawdopodobnie gra ta pojawi się w sklepach w okolicach 30 marca.

Europa Universalis święci triumfy za oceanem

Solnica, 15 marca 2001, 09:06

Firma Paradox, twórca Europa Universalis poinformowała, iż sprzedaż tej gry w Stanach Zjednoczonych pobiła inną niezwykle dobrze rozchodzącą się pozycję – Sudden Strike.

Sequel Star Trek: Armada już nadchodzi

Łosiu, 15 marca 2001, 08:39

Przyznam, że fani słynnej kosmicznej serii Star Trek nie mają powodów do narzekań. Ciągle na światło dzienne wychodzą nowe filmy fabularne, seriale oraz oczywiście gry. Teraz firma Activision zapowiedziała wydanie kolejnej, osadzonej w realiach tej kosmicznej serii gry- Star Trek: Armada II.

Nowa super produkcja firmy Metropolis – Archanioł

Łosiu, 15 marca 2001, 07:57

Z niesamowitą przyjemnością informuję, że nasza krajowa myśl twórcza może wstrząsnąć podstawami gustów zachodnich graczy, a to za sprawą znanego polskiego producenta, firmy Metropolis Software, która właśnie powiadomiła o swoim najnowszym projekcie – grze Archanioł.