Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 26 marca 2001

Waterloo: Napoleon's Last Battle poszło do sklepów

Tomasz Pyzioł, 26 marca 2001, 18:58

Strategy First poinformowało o wysłaniu pierwszych pudełek Waterloo: Napoleon's Last Battle do sklepów (rzecz jasna na Zachodzie). Jest to doskonała strategia czasu rzeczywistego oparta na legendarnym engine Sid Meier's Gettysburg.

Oscar dla Johna Carmacka?

Fajek, 26 marca 2001, 17:08

Dziś w nocy zostały rozdane Oscary w przemyśle kinematograficznym. Jednak nie każdy wie, iż podobne wyróżnienia przyznaje się także w dziedzinie gier komputerowych.

Awarie, awarie

Mariusz Klamra, 26 marca 2001, 16:24

Pogoda za oknem nieciekawa, podobnie jak w Sieci. Ze względu na awarię linii energetycznej „padła” część krakowskiego MANa, i co poniektórzy mogą mieć problemy z dostaniem się do naszego serwisu. Małym pocieszeniem może być fakt, ze nie tylko my mamy tego typu kłopoty.

Kobiety, kobiety, kobiety - są wszędzie

Fajek, 26 marca 2001, 16:20

Każdy mężczyzna wie, że kobieta to ktoś kto rzadko siada przed komputerem w celu spędzenia z nim miłego popołudnia, nocy a nawet i całej doby. Jednak coraz częściej płeć piękna, zaczyna odkrywać tą nieokreśloną przyjemność nazywaną graniem, która jak dotąd była zarezerwowaną domeną samców.

Intel pokazuje ... Pentium 4 2GHz

Fajek, 26 marca 2001, 15:46

Na targach CeBit Intel zaprezentował wersję procesora Pentium 4 działającego z prędkością 2GHz.

Nowe szczegóły i kolejny screen z dodatku do Rune

Janusz Burda, 26 marca 2001, 14:52

God Games zaprezentował ostatnio nieco nowych informacji oraz kolejny screen z Rune: Halls of Valhalla, oficjalnego expansion pack’a do Rune.

Ciekawe gry w serii EA CLASSICS

Tomasz Pyzioł, 26 marca 2001, 14:24

Polski dystrybutor IM Group rozpoczął sprzedaż gier z Electronic Arts w serii EA CLASSICS. Obejmuje ona wiele znanych i popularnych tytułów z ostatnich lat, takich jak chociażby jedna z najlepszych gier przygodowych Blade Runner, doskonała gra przygodowo-zręcznościowa dla najmłodszych Croc, udany trójwymiarowy klon Diablo – Darkstone, wciągająca strategia połączona z cRPG – Dungeon Keeper 2, oraz najlepsza symulacja budowy i zarządzania dużymi metropoliami – Sim City 3000.

Zapowiedź Tribes 2

Janusz Burda, 26 marca 2001, 11:22

Dzisiaj mamy dla Was zapowiedź kolejnej, ciekawej gry w której to nie siła ognia lecz inteligencja i współdziałanie stanowią głównie o zwycięstwie. Mowa oczywiście o najnowszym dziecku firm Dynamix i Sierra – grze Tribes 2.

Edytor leveli do Severance: Blade of Darkness

Przemysław Bartula, 26 marca 2001, 08:45

Miłośników mrocznej gry akcji/cRPG Severance: Blade of Darkness zapewne ucieszy wiadomość o tym, iż firma Codemasters wypuściła edytor leveli, dzięki któremu będziecie mogli spędzić przy niej jeszcze kilka bezsennych i obfitujących w walkę nocy.

Nowe informacje o nadchodzącej strategii - Stronghold

Przemysław Bartula, 26 marca 2001, 08:25

Być może nie wszyscy mieliście okazje słyszeć o mającej zostać wydanej po koniec tego roku grze Stronghold, która to ma być ciekawą strategią łączącą w sobie elementy klasycznego RTS z symulacją rozbudowy miast. Jeżeli ciekawi was ta gra to zapewne ucieszy was wiadomość o tym, iż serwis GameSpot przeprowadził wywiad z Erickiem Ouellette współtwórcą Strongholda.