Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 2 marca 2001

Pokaż mi Swój pulpit a powiem Ci kim jesteś

Fajek, 2 marca 2001, 16:54

Wielu z nas chcąc odciąć się od szarości tego świata stara się w jakiś sposób zindywidualizować swój wizerunek. Staramy się urozmaicić pewne elementy swojego życia. Dlatego wszystkim tym którym znudził się standardowy morski bądź błękitny kolor tła w Windowsie a jednocześnie grają w gry komputerowe polecam stronę która zawiera ogromny zbiór tapet z większości dostępnych na rynku tytułów.

Strifeshadow - RTS przez Internet

Fajek, 2 marca 2001, 15:58

Ethermoon Entertainment wychodząc naprzeciw coraz większej popularności gier „massive multiplayer online” tworzy strategię czasu rzeczywistego z elementami RPG pod tytułem Strifeshadow.

Recenzja Theme Park Inc.

Mariusz Klamra, 2 marca 2001, 15:33

Już za kilka dni trafi do naszych sklepów Theme Park INC, symulacja wesołego miasteczka. Dzięki uprzejmości dystrybutora, firmy IM Group, mamy przyjemność zaprezentować przedpremierową recenzję tej bardzo ciekawej gry.

Atak na "Wirtualną Rozrywkę"

Fajek, 2 marca 2001, 14:05

W dniu dzisiejszym na serwerze Wirtualnej Rozrywki miało miejsce „naruszenie bezpieczeństwa serwisu”. W związku z tym serwer „WR” jest chwilowo nieczynny.

Zapowiedź Operation Flashpoint

Mariusz Klamra, 2 marca 2001, 13:13

Jeśli nie słyszeliście jeszcze o tej grze, to naprawdę warto się jej przyjrzeć, chociażby w zapowiedzi którą właśnie zamieściliśmy. Jest to taktyczna symulacja pola walki, w której będzie mogło uczestniczyć naraz do 100 graczy plus rzesza botów.

Pałką go! Albo nie, gazrurką!

Fajek, 2 marca 2001, 13:09

Firma 4D Rulers również zapragnęła zasmakować sukcesu jakim okazał się Kingpin i zdecydowała się na stworzenie podobnej gry. Mowa tutaj o grze Gore.

Trzymać kciuki za złotówkę!

Michał Bobrowski, 2 marca 2001, 13:08

Okazuje się, że istnieje ścisłe powiązanie pomiędzy kursem naszej złotówki a cenami nowych gier komputerowych. Wczoraj informowaliśmy was, że NBA Live 2001 dostępny jest w cenie 139 zł. IM Group poinformował dziś jednak, że cena tej gry i kilku innych najbliższych propozycji tego dystrybutora będzie atrakcyjniejsza!

Nowy tytuł w dziale Przegląd Prasy

Michał Bobrowski, 2 marca 2001, 12:46

W naszym dziale Przegląd Prasy od dzisiaj znajdziecie informacje na temat jednego z najpopularniejszych miesięczników o grach - Secret Service.

Oficjalna strona Anachronox - ponowne otwarcie

Fajek, 2 marca 2001, 11:50

Eidos, a ściślej mówiąć ION Storm otworzył ponownie oficjalną stronę dotyczącą swojej długo wyczekiwanej produkcji którą jest Anachronox.

W okopach Normandii...

Michał Bobrowski, 2 marca 2001, 10:58

Czas oczekiwania na zapowiadane „wojenne” FPS-y, takie jak Medal of Honour i Return to Castle Wolfenstein miłośnicy Szeregowca Ryana mogą sobie uprzyjemnić rozgrywką na interesująco opracowanym modzie do Quake II - D-Day: Normandy.

AMD, Intel - co połączy odwiecznych wrogów?

Fajek, 2 marca 2001, 10:18

Oczywiście NVIDIA i ich nowa „kość graficzna”! Firma ta po premierze swojego nowego chipu podała, jakie procesory będą wspierane podczas pracy z GeForce 3. Interesujące jest to, iż zarówno procesor spod znaku AMD, czyli Athlon jak również najnowsza Intelowska produkcja mianowicie Pentium 4 będą wspierane przez procesor NVIDII.

Czy chciałbyś otrzymać GeForce 3?

Michał Bobrowski, 2 marca 2001, 09:59

NVIDIA w ramach rozkręcającej się promocji tej karty postanowiła ogłosić Ankietę dla użytkowników Internetu, wśród których rozlosuje 5 świeżutkich GeForce 3!

Dziecię Bhaala nie dane Ci jest odpoczywać zbyt długo... Oficjalne informacje na temat dodatku do BG2!

Michał Bobrowski, 2 marca 2001, 09:44

Od kilku tygodni dostępne były nieoficjalne informacje na temat dodatku do Baldur’s Gate 2. Śmiało można podejrzewać, że sami autorzy gry specjalnie wypuścili kilka przecieków „kontrolowanych”(m.in. ujawniając tytuł dodatku), aby miłośnikom tej pozycji puls skoczył do góry... Black Isle Studios and BioWare, tym razem już zupełnie oficjalnie ogłosiły zbliżający się Baldur's Gate II: Throne of Bhaal. Co więcej, ujawnili też nieco ciekawych szczegółów na jego temat!

Sid Meier zdradza kolejne szczegóły!

Michał Bobrowski, 2 marca 2001, 09:20

Na oficjalnej stronie Civilization III po (nie ukrywam...) długim przestoju zostały podane nowe szczegóły na temat tego tytułu.