Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 6 marca 2001

Konkurs lutowy - pożegnanie zimy, rozstrzygnięty

Wojciech Antonowicz, 6 marca 2001, 16:55

Zakończyliśmy nasz pierwszy konkurs, dziękujemy za tak dużą ilość odpowiedzi (za te błędne też :)) i gratulujemy laureatom wygranych nagród i już niedługo zapraszamy do wzięcia udziału w następnych edycjach jak również zupełnie nowych konkursach.

Dragonriders: Chronicles of Pern - oficjalna strona

Janusz Burda, 6 marca 2001, 16:21

Red Storm otworzył oficjalną stronę poświęconą Dragonriders: Chronicles of Pern, tworzonej przez Ubi Studios trójwymiarowej grze z gatunku cRPG/przygodowe.

Gra komputerowa oficjalnie zawędrowała do szkół!!!

Michał Bobrowski, 6 marca 2001, 15:26

W powyższej informacji nie ma żadnego przekłamania ani też nadinterpretacji! Jak poinformował nas Play It ich gra Zeus Pan Olimpu bardzo spodobała się Ministerstwu Edukacji Narodowej. Wynikiem tego jest...

RTS 2001 - na co czekamy?

Janusz Burda, 6 marca 2001, 15:14

Od czasu ukazania się Dune II i Warcraft strategie czasu rzeczywistego biją rekordy popularności i sprzedaży. Co nas czeka w najbliższej przyszłości? Odpowiedzi na to pytanie postara się udzielić Wam autor zamieszczonego dziś na naszych stronach artykułu.

Unreal II - nieco szczegółów

Janusz Burda, 6 marca 2001, 13:32

Unreal II to chyba jeden z bardziej oczekiwanych przez graczy tytułów. Jak do tej pory autorzy gry nie podali zbyt wielu danych na jej temat, jednak w końcu worek z informacjami został rozwiązany i w kwietniowym numerze wydawanego na zachodzie PC Gamer Magazine ujawnione zostało nieco szczegółów.

Pieniądze żądzą Światem!

Michał Bobrowski, 6 marca 2001, 11:28

Do takiego wniosku doszli twórcy Spells of Gold i... w krainie rodem ze świata fantasy, pełnej elfów, krasnoludów i wielu potworów fabuła tej gry będzie się kręcić wokół brzęczących monet. Ciekawostka tego projektu jest fakt, że w całości powstaje on za naszą wschodnia granicą w rosyjskiej firmie Buka Entertainment.

Tomb Raider Movie - oficjalny plakat filmu

Janusz Burda, 6 marca 2001, 11:14

Na sieci pojawił się oficjalny plakat Tomb Raider Movie - filmowej wersji przygód sympatycznej pani archeolog - Lary Croft z Angeliną Jolie w roli głównej.

Kajakiem po rzece...

Michał Bobrowski, 6 marca 2001, 10:51

Od lat programiści starają się tworzyć symulacje rozmaitych urządzeń. Obok tych oczywistych takich, jak statki, samoloty, samochody, motocykle coraz częściej pojawiają się bardziej nietypowe. Przykładem tutaj może być zapowiedziany ostatnio przez Real.com symulator... kajaka.

Schizm coraz bliżej

Michał Bobrowski, 6 marca 2001, 10:12

Wielkimi krokami zbliża się premiera Schizm – bardzo ambitnego projektu przygodowego autorstwa rodzimych twórców z rzeszowskiego LK Avalon. Czy nawiązujący do legendarnego Myst-a projekt odniesie sukces?

Kolejne "ozłocone" tytuły

Janusz Burda, 6 marca 2001, 09:41

Po wspomnianej przeze mnie wcześniej grze Kohan z Strategy First kolejne dwa, nie mniej ciekawe tytuły otrzymały przydomek Gold czyli trafiły do tłoczenia i wkrótce zagoszczą na dyskach komputerowych graczy.

Narodziny oficjalnej strony Earth and Beyond

Michał Bobrowski, 6 marca 2001, 09:11

Parę dni temu informowaliśmy was o Earth and Beyond – niezwykle ciekawym projekcie epickiej gry kosmicznej gatunku massively multiplayer online. Okazuje się, że prace nad tą pozycją nabierają tempa, a dosłownie przed paroma godzinami Westwood uruchomił oficjalną stronę tej gry.

Kohan złoty

Janusz Burda, 6 marca 2001, 00:32

Time Gate Studios i Strategy First Inc. oznajmiły, iż ku końcowi zbliżają się prace nad ich najnowszym dzieckiem, umiejscowioną w realiach świata fantasy grą strategiczną z elementami RPG - Kohan.