Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 5 marca 2001

Poradnik SWAT 3: Close Quarters Battle

Michał Bobrowski, 5 marca 2001, 17:21

Na stronach Gry-OnLine zamieściliśmy dzisiaj poradnik do bardzo udanej pozycji gatunku „Taktyczny FPS” jaką niewątpliwie jest SWAT 3: Close Quarters Battle.

Co sądzisz o Małyszomani ? – wyniki Ankiety

Wojciech Antonowicz, 5 marca 2001, 16:46

Hmm ..., przyznam iż chciałem pośmiać się trochę z Małysza no ale w sumie to chyba jednak nie wypada. Wynik „Ciężko trenował teraz ma to na co zapracował” – 59,2 % głosów utwierdza mnie w przekonaniu iż nasi czytelnicy stoją na ziemi obydwiema nogami.

Ubi Soft obrasta w piórka...

Michał Bobrowski, 5 marca 2001, 15:12

Francuska firma Ubi Soft, po nabyciu Blue Byte Entertainment ogłosiła plany zakupu kolejnej firmy związanej z grami komputerowymi. Tym razem celem Ubi Soft-u jest GAME Studios, cześć The Learning Company zajmującej się tą tematyką.

Zmiany w Metropolis

Michał Bobrowski, 5 marca 2001, 14:41

Polska firma Metropolis, znana rodzimych graczom m.in. dzięki grom Książe i Tchórz i Gorky 17 w ostatnim czasie przeszła gruntowna reorganizację. Zmianie uległa nawet nazwa firmy, która teraz brzmi Metropolis Software. Na oficjalnej stronie tej firmy, obok powyższych, znalazła się również informacja na temat interesującego, nowego projektu – Archangel, który w Polsce będzie znany jako Archanioł.

„Najpierw powoli, jak żółw ociężale...”

Michał Bobrowski, 5 marca 2001, 14:18

Wielu z was w dzieciństwie z wypiekami na twarzy zawiadywało wieloma pociągami, sunącymi po podłogach waszych pokojów. Dzięki bratniej pomocy ówczesnych Niemiec Wschodnich w „Składnicach Harcerskich” możliwe było upolowanie elementów do kolejki TT(te mniejsze...) i PIKO(te większe...). Czy obecnie, przed ekranem własnego komputera również chciałbyś poczuć dawny klimat?

Codemasters – jeżeli nie możesz z nimi wygrać ośmiesz ich

Wojciech Antonowicz, 5 marca 2001, 13:02

Jak wiadomo dotychczasowe zmagania producenci gier kontra piraci komputerowi nie toczą się pomyślnie dla tych „dobrych”. Nowoczesna technologia pozwala na złamanie praktycznie każdego zabezpieczenia przed kopiowaniem. Ale pojawił się nowy (były wcześniej nieśmiałe próby) wyglądający na bardzo skuteczny sposób wyeliminowania z rynku pirackich kopii gier i utrudnienia potencjalnym piratom ich procederu.

Counter Strike wersja 1.1 już za kilka dni

Wojciech Antonowicz, 5 marca 2001, 11:49

W ciągu najbliższych dwóch tygodni pojawi się nowa wersja klienta od gry Counter Strike. Pociągnie to za sobą również zmiany w serwerach do tej gry. Cieszymy się bardzo razem z wami gdyż granie w CS sprawia nam sporo radości.

Asheron's Call 2 – nowe spojrzenie na grafikę w grach MMORPG

Wojciech Antonowicz, 5 marca 2001, 10:51

Średni czas popularności gier massive online multiplayer to kilka lat w przeciwieństwie do tytułów dla pojedynczego gracza które w najlepszym wypadku egzystują (z małymi wyjątkami) nie dłużej niż rok. Jak więc rozwiązać problem „starzejącej się” grafiki nie nadążającej za postępem technicznym w technologii komputerowej.

Nowa strona startowa GRY-OnLine

Wojciech Antonowicz, 5 marca 2001, 09:55

Przed weekendem zmieniliśmy stronę startową naszego serwisu. Stare „znaki zapytania” i grafikę „w kole” zastąpiła bardziej rozbudowana opisowa wersja strony.