Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 20 marca 2001

Operation Flashpoint Demo !!!

Solnica, 20 marca 2001, 20:20

Od jakiegoś już czasu na sieci pojawiały się coraz to nowe informacje na temat tworzonej przez czeską firmę Bohemia Interactive Studio gry Operation Flashpoint. Można było oglądnąć sobie kilka ciekawych screenów lub filmów dających pewien przedsmak tego co spotka nas w grze. Dzisiaj nieco niespodziewanie pojawiło się grywalne demo tego tytułu.

Broken Sword: The Sleeping Dragon zapowiedziany

Łosiu, 20 marca 2001, 19:46

Obydwie części przygodowej serii Broken Sword na stałe zapisały się w historii gier jako naprawdę solidne pozycje, które swą fabułą, wykonaniem oraz niezaprzeczalnym urokiem przyciągnęły wielu fanów gier przygodowych i bawiły ich przez długi czas. Teraz po długim czasie ciszy na ich temat firma Revolution powiadomiła o prowadzeniu prac nad trzecią częścią serii - Broken Sword: The Sleeping Dragon.

Nowy poradnik na GRY-OnLine - Najdłuższa Podróż

Solnica, 20 marca 2001, 16:32

Jak zapewne zauważyliście dziś na GRY-OnLine króluje The Longest Journey, gra przygodowa wydana w grudniu przez firmę CD Projekt. Oprócz zamieszczonej nieco wcześniej recenzji mamy dziś dla Was także kompletne walkthrough do tej pozycji, oczywiście autorstwa tej samej osoby czyli Void’a.

Polski nakład Europa Universalis PL wyczerpany

Łosiu, 20 marca 2001, 14:24

Chyba już wszyscy gracze na całym świecie słyszeli o bijącej rekordy popularności grze Europa Universalis. Przyznam, że już od czasów Cywilizacji nic nie wywołało takiego poruszenia i podniecenia w całym strategicznym świadku. Praktycznie w każdym kraju, w którym zostaje wydana sprzedaje się jak świeże bułeczki, nie inaczej jest i u nas, ponieważ już po kilku dniach sprzedaży firma CODA poinformowała o tym, iż cały magazynowy zapas tej gry został całkowicie wyczerpany.

Mobilny Pentium III 1GHz

Fajek, 20 marca 2001, 14:20

Intel zaprezentował procesor Pentium III 1GHz tym razem w wersji Mobile. Jest to układ przeznaczony do notebook’ów gdyż cechuje go m.in. obniżony pobór mocy.

Duke Nukem: Manhattan Project - gra akcji w epizodach

Sznur, 20 marca 2001, 14:07

ARUSH Entertainment, firma która ostatnio kupiła licencję na internetową platformę 3D Groove Internet od The Groove Aliance, zapowiedziała wydanie gry Duke Nukem: Manhattan Project. Możliwe, że nareszcie, po kilku latach bezowocnego oczekiwania, wielbiciele "księcia" doczekają się chociaż jednej z zapowiadanych gier.

Co znajdziemy w kwietniowym Secret Service

Mariusz Klamra, 20 marca 2001, 13:02

W dziale Przegląd Prasy zamieściliśmy właśnie zwiastun nowego, kwietniowego numeru Secret Service, który już za kilka dni pojawi się w sprzedaży.

Pomóżcie BioWare w pracach nad dodatkiem do Baldur's Gate II

Sznur, 20 marca 2001, 12:57

Okazuje się, że każdy z nas może pomóc w pracach nad dodatkiem Throne of Bhaal, gdyż BioWare zbiera wszystkie save games (zapisy gry) z Baldur's Gate II: Shadows of Amn. Jeżeli więc chcecie mieć swój wkład w produkcję dodatku do jednego z najpopularniejszych cRPG-ów w historii teraz macie na to szansę.

Recenzja The Longest Journey

Solnica, 20 marca 2001, 12:24

Zapraszam wszystkich do lektury kolejnej, umieszczonej dziś na naszych stronach recenzji, tym razem dotyczącej wydanej w grudniu przez CD Projekt gry przygodowej – Najdłuższa Podróż (The Longest Journey). Jest to jednocześnie setna recenzja zamieszczona na łamach GRY-OnLine, czyli obchodzimy dziś taki mały jubileusz :-)

Zasady wystawiania ocen dla gier w recenzjach na GRY-OnLine

Soulcatcher, 20 marca 2001, 12:05

Postanowiliśmy wyjaśnić sposób w jaki wystawiamy oceny dla gier które recenzujemy aby rozwiać wasze wątpliwości co do rzetelności naszych recenzentów.

Kohan: Immortal Sovereigns - demo tuż, tuż!

Fajek, 20 marca 2001, 11:08

Dobra wiadomość dla wszystkich oczekujących na RTS’a osadzonego w świecie fantasy pod tytułem Kohan: Immortal Sovereigns. Już niedługo mają pojawić się dema do tej ciekawie zapowiadającej się gry.

Dwa nowe tytuły od CDV Entertainment

Solnica, 20 marca 2001, 10:34

CDV poinformował o dwóch nowych tytułach gier które wyda między innymi na komputery klasy PC. Nastąpi to jednak w raczej odległej przyszłości.

Najszybsze wśród "wypalarek"

Fajek, 20 marca 2001, 10:19

Yamaha jako pierwsza zaprezentowała serię nagrywarek cechujących się zapisem 20x! Będą to urządzenia z rodziny 2200, zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne.

Oficjalna strona Adventure Pinball

Solnica, 20 marca 2001, 09:47

Electronic Arts, wydawca stworzonej przez zespół Digital Extremes gry Adventure Pinball: Forgotten Island uruchomił oficjalną stronę poświęconą temu tytułowi.

Kolejny bohater gry trafi na ekrany kin

Solnica, 20 marca 2001, 09:29

Był Mortal Kombat, Wing Commander, wkrótce pojawi się Tomb Raider z Larą Croft czy też Final Fantasy. W planach są także inne produkcje jak chociażby Resident Evil, Crusader No Remorse a ostatnio dołączył do nich ... Duke Nukem.