Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 13 marca 2001

Zbliża się koniec gier na PC?

Tomasz Pyzioł, 13 marca 2001, 17:55

IGN zamieścił bardzo ciekawy artykuł na temat przyszłości gier komputerowych przeznaczonych na komputery osobiste. Artykuł przedstawia pesymistyczną dla graczy przyszłość, prorokując rychły koniec rynku gier na platformę PC.

Nowe gry strategiczne z CDV Software

Tomasz Pyzioł, 13 marca 2001, 17:23

Niemiecki wydawca CDV Software poinformował o rozpoczęciu prac nad dwoma nowymi tytułami. Sądząc po bardzo dobrym Sudden Strike, możemy spodziewać się następnych udanych produkcji z gatunku RTS.

Outlive już wkrótce

Tomasz Pyzioł, 13 marca 2001, 16:45

Take 2 Interactive ogłosił, iż prace nad grą Outlive weszły w fazę gold. Tej pierwszej strategii czasu rzeczywistego rodem z Brazylii możemy spodziewać się w sklepach na Zachodzie już pod koniec miesiąca.

Nadciąga 3DMark2001

Przemysław Bartula, 13 marca 2001, 15:53

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich lubujących się w testowaniu i wyciskaniu siódmych potów z waszych ledwo zipiących komputerów. Mianowicie, już w dniu dzisiejszym światło dzienne ujrzy najnowsza wersja słynnego benchmarku autorstwa firmy MadOnion - 3DMark2001.

Kolejny film z "Operation Flashpoint"

Fajek, 13 marca 2001, 13:19

Gra akcji z gatunku rozgrywek MMO (Massive Multiplayer Online) pod tytułem Operation Flashpoint ma szansę wytyczyć nowe kanony jakościowe. Czy tak będzie przekonamy się już niebawem.

Testujemy polską wersję Europa Universalis

Wojciech Antonowicz, 13 marca 2001, 12:50

Dzięki uprzejmości firmy CODA mieliśmy możliwość przedpremierowego przetestowania w naszej redakcji polskiej wersji gry Europa Universalis. Przyznam iż osobiście byłem bardzo miło zaskoczony.

Recenzja Oni

Janusz Burda, 13 marca 2001, 11:14

Wszystkich fanów gier akcji a w szczególności tzw. bijatyk (innych oczywiście też) chciałbym gorąco zachęcić do zapoznania się z umieszczoną dziś na naszych stronach recenzją „Oni”, najnowszego tytułu wydanego przez firmę Play It!, który w dniu wczorajszym miał swoją oficjalną, polską premierę.

Nowe procesory od AMD

Fajek, 13 marca 2001, 11:11

Firma AMD, odwieczny konkurent Intela w dziedzinie procesorów do komputerów osobistych, przedstawiła plany na najbliższy rok dotyczące nowych układów.

Co kryje się za nazwą Harpoon 2004?

Michał Bobrowski, 13 marca 2001, 10:58

Miłośnicy symulatorów samolotów bojowych na pewno znają i bardzo pozytywnie oceniają produkty Janes. Jednym z ostatnich była mocno odświeżona symulacja F 18 Hornet. Właśnie do tej pozycji została stworzona dostępna w sieci nowa kampania pod nazwą Harpoon 2004, w której...

Polska darmowa gra sieciowa

Przemysław Bartula, 13 marca 2001, 07:35

Od pewnego czasu przeżywamy swego rodzaju zatrzęsienie zapowiedzi coraz to doskonalszych gier przeznaczonych tylko do rozgrywki za pośrednictwem sieci Internet. Z początku pośród autorów tych produkcji pojawiały się tylko firmy zachodnie, od niedawna powoli producenci ze wschodu, ale jakoś nigdzie nie słychać było o rodzimej myśli twórczej. Aż do teraz, ponieważ grupka naszych rodaków nazywających się Adrenaline pracuje obecnie nad darmową grą sieciową - Eternal War.

EB wyłącznym dystrybutorem Battlecruiser Millennium

Janusz Burda, 13 marca 2001, 00:17

Derek Smart - główny twórca będącego w fazie produkcji kosmicznego symulatora Battlecruiser Millennium, poinformował o podpisaniu umowy z Electronic Boutique, na podstawie której powyższa gra rozpowszechniana będzie wyłącznie poprzez internetowe sklepy EB World.

cRPGowcy szykujcie kasę, już wkrótce dane nam będzie zagrać w ...

Janusz Burda, 13 marca 2001, 00:01

Przeglądając zachodnie serwisy o grach, natknąłem się na informację, która spowodowała, że moje serce zaczęło bić nieco żwawiej. Ukończona została a jej płyta matka powędrowała do tłoczni, niezwykle ciekawie zapowiadająca się gra z gatunku cRPG. Zresztą sądząc po ilości pobrań znajdującego się na naszym serwerze dema tej gry, także i Was ucieszy informacja, że już wkrótce na półki sklepowe trafi ...