Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 22 marca 2001

Aktualizacja działu Przegląd Prasy

Mariusz Klamra, 22 marca 2001, 17:28

W dziale przegląd prasy zamieściliśmy właśnie zwiastuny nowych numerów .net, PC Format i CD-ACTION. Szczególnie polecamy kwietniowy numer tego ostatniego czasopisma, gdyż z okazji 5-lecia istnienia redakcja przygotowała dla swoich czytelników wiele interesujących niespodzianek.

Oficjalna strona Sea Dogs 2

Przemysław Bartula, 22 marca 2001, 16:53

Co prawda rosyjski producent Akella zachęcony sukcesem swojej produkcji Sea Dogs, pracuje obecnie nad jej kontynuacją Sea Dogs 2 oraz zapowiedział jej wydanie pod koniec tego roku, ale jakoś nie może ostatecznie otworzyć jej oficjalnej strony internetowej. Już raz została ona uruchomiona, ale po krótkim czasie znikła, a teraz ponownie pojawiła się na sieci.

Nowy król graficzny GeForce 3 – ale czy faktycznie go potrzebujemy

Przemysław Bartula, 22 marca 2001, 16:10

W obecnej chwili cały świat ogarnia wielka mania GeForce 3, podziwiane są jego możliwości, jakość grafiki i szybkość działania. Jednak temu podziwowi nie towarzyszy ogromna sprzedaż kart opartych na tym układzie, a to za sprawą jej wręcz zaporowej ceny, na którą stać tylko najzamożniejszych użytkowników. Wobec takiego stanu rzeczy, nVidia, producent GeForce 3, dąży do przekonania wszystkich o słuszności zakupu kart graficznych. A jak to robi, ano wspomaga producentów gier, tak by wydawali nowe tytuły wykorzystujące wszystkie możliwości swego produktu.

Zaczęły się beta testy Motor City Online

Tomasz Pyzioł, 22 marca 2001, 15:54

Electronic Arts rozpoczął zapisy na beta testy Motor City Online. Jak wiemy jest to pierwsza próba przeniesienia wyścigów samochodowych w świat gier massivelly online multiplayer. W grze możemy dowolnie kreować naszą życiową drogą w zmotoryzowanym świecie. Każdy z nas będzie mógł wybrać samochód spośród 35 legendarnych modeli, znanych ze złotych lat 60-tych i 70-tych.

Zapowiedź "Wysp Zła"

Fajek, 22 marca 2001, 15:20

Jeśli nie domyśliliście się o jaką grę chodzi, zapraszam do przeczytania zapowiedzi interesująco zapowiadającego się tytułu z gatunku cRPG.

[PRGK-E] vs GRY-OnLine

Wojciech Antonowicz, 22 marca 2001, 14:59

Wczoraj (środa) wieczorem członkowie redakcji GRY-OnLine rozegrali „mecz sparringowy“ z reprezentacją grupy dyskusyjnej pl.rec.gry.komputerowe, a konkretnie z jej elitarnym odłamem, klanem [PRGK-E]. I wiecie co wcale nie graliśmy w piłkę nożną tylko we wszystkim znaną grę Counter-Strike.

AMD Palomino 1.5GHz na targach CeBit

Fajek, 22 marca 2001, 14:47

Na targach CeBit firma AMD zaprezentowała swój najnowszy procesor o kodowej nazwie Palomino działający z prędkością 1.5GHz.

D&D Master Tools z edytorem map z Arcanum

Tomasz Pyzioł, 22 marca 2001, 13:29

Właściciel praw do zasad gier RPG Advanced Dungeons & Dragons, firma Wizards of the Coast, wraz z Fluid Entertainment oraz zespołem Troika Games (pracującym obecnie nad grą Arcanum), postanowiła wydać Dungeons & Dragons Master Tools.

Częstujcie się ..... recenzją "Pizza Connection 2"

Fajek, 22 marca 2001, 13:14

Dziś publikujemy „apetyczną” recenzję do gry „Pizza Connection 2” – połączenia ekonomii, strategicznego myślenia i mnóstwa smakowitego, włoskiego przysmaku.

LucasArts nas zostawia!

Fajek, 22 marca 2001, 12:34

Firma LucasArts ogłosiła, iż większość swoich mocy produkcyjnych skupi na wydawaniu gier na konsole w tym na Xbox’a.

Precyzja i swoboda czyli nowy, przełomowy produkt Logitech'a

Fajek, 22 marca 2001, 11:36

Połączenie dwóch takich cech jak brak kabla i optyczny sposób orientacji dowodzi, że firma Logitech zrobi wszystko aby być najlepszą i dawać nam, użytkownikom komputerów technologię z „najwyższej półki”.

X-COM: Enforcer - oficjalna strona

Janusz Burda, 22 marca 2001, 10:46

Uruchomiona została oficjalna strona poświęcona najnowszej, traktującej o walce ludzi z najeźdźcami z kosmosu pozycji z firmy Microprose – X-COM: Enforcer.

Dwie nowe gry w sprzedaży

Janusz Burda, 22 marca 2001, 10:17

Kolejne dwa nowe tytuły trafiły do sklepów (oczywiście na zachodzie). Są to: Adventure Pinball: Forgotten Island i Serious Sam.

Homeworld 2 na horyzoncie...

Michał Bobrowski, 22 marca 2001, 09:56

Sierra Studios uruchomiła właśnie stronę startową sequela słynnej gry strategicznej Homeworld. Co prawda znajdziemy na niej tylko zapisy dla subskrybentów i informację o rozpoczęciu „transmisji” za 55 dni, ale już sam fakt pojawienia się takiej strony w serwisie producenta jest jednoznacznym potwierdzeniem, że prace Homeworld 2 zostały rozpoczęte!

Koniec marzeń o Ultima Online 2

Janusz Burda, 22 marca 2001, 09:47

Electronic Arts i Origin System poinformowały o podjęciu decyzji o wstrzymaniu prac nad Ultima Worlds Online: Origin (Ultima Online 2).