Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 10 marca 2001

Sierra On-Lina wydała Pokój Zabaw

Tomasz Pyzioł, 10 marca 2001, 17:32

Sierra On-Line wydał zestaw gier Game Room, w skład którego wchodzi wiele popularnych zabaw przeznaczonych dla całej rodziny. W zestawie znajdą się takie gry jak pinball, tenis stołowy, bilard, strzałki czy hokej.

DGU? Interactive nowym partnerem CD Projekt

Tomasz Pyzioł, 10 marca 2001, 17:12

Polski producent DGU? Interactive oraz CD Projekt zawały długofalową umowę o wzajemnej współpracy. DGU? Interactive pracuje obecnie nad swym pierwszym tytułem, niesamowicie zabawną i pełną humoru grą przygodowo-zręcznościową Comar Barbarian.

Polska premiera Pro Rally 2001 w przyszłym tygodniu

Tomasz Pyzioł, 10 marca 2001, 16:46

Licomp Empik Multimedia poinformował nas, że polska premiera wyścigów samochodowych Pro Rally 2001 odbędzie się w przyszłym tygodniu. Gra będzie kosztowała 50 PLN, co wydaje się bardzo atrakcyjną ceną za nowoczesną symulację rajdów jednym z piętnastu samochodów wyścigowych.

Oficjalna strona Commandos 2

Przemysław Bartula, 10 marca 2001, 12:15

Jeżeli graliście w grę Commandos, skończyliście ją i obecnie ze zniecierpliwieniem obserwujecie jak raz po raz przekładana jest data wydania jej kontynuacji Commandos 2 to zainteresuje was wiadomość o tym, że coś się nareszcie zaczęło dziać. Mianowicie firma Eidos uruchomiła oficjalną stronę gry.

Alternatywa dla Napstera

Przemysław Bartula, 10 marca 2001, 12:08

Zapewne wszyscy słyszeliście o problemach z jakimi obecnie boryka się Napster. Praktycznie co kilka dni czytamy o nowych nakazach ograniczających jego działalność lub o odszkodowaniach jakie ma wypłacić poszkodowanym firmom. Jednak w dniu dzisiejszym mamy dla was kolejną, tym razem niosącą promyk nadziei wiadomość.

Nowa darmowa gra sieciowa - Betty Bad

Przemysław Bartula, 10 marca 2001, 11:58

Firma WildTangent ogłosiła, że pracuje obecnie wraz z Paulem Steedem, byłym artystą ID Software nad nową sieciową grą Betty Bad.