Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 12 marca 2001

Przegląd branżowych serwisów informacyjnych (12/03/01)

Tomasz Pyzioł, 12 marca 2001, 18:11

Kolejna porcja linków do ciekawszych materiałów, które pojawiły się na serwisach zajmujących się grami komputerowymi.

Promocyjne ceny na znane gry strategiczne z TopWare

Tomasz Pyzioł, 12 marca 2001, 17:19

Dla fanów gier strategicznych firma TopWare Poland przygotowała szczególną promocję. Zamawiając w ich sklepie wysyłkowym dwie znane gry razem: Earth 2150 i The Moon Project (wersja wzbogacona) zapłacimy teraz 99 PLN.

Traffic Giant Gold już wkrótce w Polsce

Tomasz Pyzioł, 12 marca 2001, 16:59

W najbliższych planach wydawniczych firmy CD Projekt pojawiła się nowa pozycja Traffic Giant Gold. Będzie to złote wydanie gry strategiczno-ekonomicznej, w której gracz wciela się we właściciela firmy zarządzającej komunikacją miejską.

Counter Strike 1.1 - szczegóły

Fajek, 12 marca 2001, 16:44

Najprawdopodobniej w tym tygodniu ukaże się kolejna wersja moda do Half-Life’a, Counter Strike tym razem w wersji 1.1.

Komunikat techniczny (12/03/01)

Mariusz Klamra, 12 marca 2001, 16:41

W dniu dzisiejszym pomiędzy godziną 18 a 21 mogą będziemy przeprowadzać zmiany w systemie baz danych, które w trakcie prac mogą objawić się dość „ciekawymi” efektami. Oczywiście dołożymy starań, aby trwało to jak najkrócej.

Co wyniknie z połączenia gry ekonomicznej i cRPG ?

Wojciech Antonowicz, 12 marca 2001, 15:50

Buka Entertaiment, firma znana choćby z tak udanych produkcji jak Rage of Mages czy też Gromada przygotowuje się do wydania nowej gry producenta Jonquil Software pod tytułem Spells of Gold.

Divine Divinity - nowa oficjalna strona

Janusz Burda, 12 marca 2001, 15:12

Larian Studios uruchomił nową, oficjalną stronę poświęconą swojej najnowszej produkcji - Divine Divinity, grze z gatunku cRPG, znanej uprzednio pod nazwą Divinity: The Sword of Lies.

Kolejne informacje na temat MechCommander 2

Fajek, 12 marca 2001, 15:01

I oto pojawiły się kolejne informacje i screeny dotyczące strategii czasu rzeczywistego osadzonej w świecie BattleTech’a pod tytułem MechCommander 2.

„Więc, chodź pomaluj mój świat na żółto i na niebiesko...”

Michał Bobrowski, 12 marca 2001, 14:58

Jeżeli znudziły ci się standardowe typy kamuflażu twojego samolotu w wielu współczesnych symulatorach lotu nie przejmuj się – istnieje wiele zachodnich serwisów poświęconym tym grom, które obok nowych, autorskich misji, nowych typów samolotu często oferują zupełnie nietradycyjne sposoby malowania samolotów.

ONI - premiera

Janusz Burda, 12 marca 2001, 12:47

W dniu dzisiejszym miała miejsce polska premiera wydawanej przez firmę Play It! gry o tajemniczo brzmiącym tytule ONI, pozycji która powinna zadowolić wszystkich fanów gier akcji, a w szczególności tzw. bijatyk.

Recenzja Settlers IV

Janusz Burda, 12 marca 2001, 12:02

Nadszedł w końcu długo oczekiwany moment - nowe rzesze malutkich osadników po raz czwarty weszły do wnętrz naszych komputerów i zaczęły robić niemałe zamieszanie. Settlers IV to właśnie jedna z tych gier, której nadejścia wyczekuje się z wielką niecierpliwością, a kiedy już się pojawi, możemy na dobrych parę dni stracić kontakt ze światem.

25 gier do wygrania w nowym konkursie The Fallen

Wojciech Antonowicz, 12 marca 2001, 11:57

GRY-OnLine razem z polskim dystrybutorem gier komputerowych firmą CODA mają przyjemność zaprosić was do wzięcia udziału w konkursie poświęconym grze Star Trek Deep Space Nine: The Fallen.

Wynik Ankiety: Dedykowany serwer do jakiej gry chcielibyście zobaczyć na GRY-OnLine ?

Wojciech Antonowicz, 12 marca 2001, 10:32

Aghhhhh ... Ale to była walka !!! Tłumy zjednoczonych na tą okazję Terrorystów i Antyterrorystów z Counter-Strike walczyły zażarcie z Wojownikami Unreal Tournament o wygraną w ankiecie. Gratulacje, to był naprawdę piękny pojedynek.

Kyro II sybsze niż GeForce2 MX!!!

Przemysław Bartula, 12 marca 2001, 09:24

W dniu wczorajszym mogliście przeczytać na naszej stronie newsa traktującego o nowym akceleratorze graficznym Hercules 3D Prophet 4500. Jednak zapewne większość z was wzięła to jako ciekawostkę a nie realną alternatywę dla produktów firmy nVidia. W świetle najnowszych testów okazuje się jednak, że karta ta ma nam do zaoferowania znacznie więcej niż najpopularniejszy low-endowy układ nVidii GeForce2 MX.

Robin Hood: Defender of the Crown - już w przyszłym roku

Przemysław Bartula, 12 marca 2001, 08:50

W Internecie pojawił się bardzo interesujący wywiad z Morganem Grayem, producentem gry Robin Hood: Defender of the Crown. Zapewne starszym z was zaszkliły się oczy i jednocześnie zaczęliście ze zniecierpliwieniem pocierać spocone ręce. Tak nie mylicie się, jest to ten sam tytuł, który w 1986 roku święcił zasłużone tryumfy wśród komputerowej braci na całym świecie. Ta niesamowita mieszanka akcji, strategii i przygody znowu powraca, tym razem w nowej, lepszej wersji.

Strifeshadow - nabór na beta testerów

Przemysław Bartula, 12 marca 2001, 07:51

Firma Ethermoon Entertainment pracująca obecnie nad bardzo interesującym RTS-em „Strifeshadow” przeznaczonym do rozgrywki tylko w trybie multiplayer ogłosiła nabór na beta testerów. Jednym wymaganiem wyraźnie zaznaczonym przez firmę jest wiek, określony na powyżej 13 lat oraz możliwość ściągnięcia ze strony producenta 60 MB danych.