Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość nowe materiały 12 marca 2001, 12:02

autor: Solnica

Recenzja Settlers IV

Nadszedł w końcu długo oczekiwany moment - nowe rzesze malutkich osadników po raz czwarty weszły do wnętrz naszych komputerów i zaczęły robić niemałe zamieszanie. Settlers IV to właśnie jedna z tych gier, której nadejścia wyczekuje się z wielką niecierpliwością, a kiedy już się pojawi, możemy na dobrych parę dni stracić kontakt ze światem.

„Nadszedł w końcu długo oczekiwany moment – nowe rzesze malutkich osadników po raz czwarty weszły do wnętrza naszych komputerów i zaczęły robić niemałe zamieszanie. Settlers IV to właśnie jedna z tych gier, której nadejścia wyczekuje się z wielką niecierpliwością, a kiedy się już pojawi, możemy na dobrych parę dni stracić kontakt ze światem. Co takiego ma w sobie ta gra, że każda jej kolejna wersja od razu staje się przebojem? I dlaczego należy przypuszczać, że i czwarta część sukces ten powtórzy?” – Kreator

Mnie nie pozostaje nic innego, jak tylko zaprosić wszystkich do lektury, odpowiedni „sznureczek” jak zwykle poniżej. Ja pędzę grać, zgadnijcie w co ? :-)

Recenzja: Settlers IV

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

The Settlers IV

The Settlers IV