Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość nowe materiały 5 marca 2001, 09:55

autor: Wojciech "Soulcatcher" Antonowicz

Nowa strona startowa GRY-OnLine

Przed weekendem zmieniliśmy stronę startową naszego serwisu. Stare „znaki zapytania” i grafikę „w kole” zastąpiła bardziej rozbudowana opisowa wersja strony.

Jeszcze nie zdążyliśmy się dokładnie przyjrzeć temu jak nowa strona będzie działać a już zostaliśmy zasypani pytaniami co się stało ze „znakami zapytania” obrazującymi kolejne działy mające powstać w ramach portalu GRY-OnLine.

Pragnę więc wyjaśnić iż zmiana strony głównej miała charakter czysto estetyczny, zmniejszyliśmy rozmiar grafiki i usunęliśmy pewne elementy kodu które powodowały wolne wczytywanie strony. Tak jak teraz jest po prostu szybciej. Co do opisowych linków to często spotykaliśmy się z zarzutami iż sama grafika była zbyt enigmatyczna.

Jeżeli natomiast chodzi o kolejne części naszego portalu to oczywiście będą, nie spodziewajcie się iż pojawią się w ciągu kilku następnych dni ale będą. Nasze plany sięgają daleko w przyszłość i jednocześnie będziemy pracowali nad polepszeniem jakości Serwisu Informacyjnego oraz wprowadzeniem nowych nie związanych z nim w sposób bezpośredni działów naszego portalu.