Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 kwietnia 2001, 15:30

autor: Tomasz "Sznur" Pyzioł

Eastside Hockey Manager - darmowy manager jeszcze bez polskiej drużyny

Polscy sportowcy zaczynają odnosić niespodziewane sukcesy w coraz nowszych dyscyplinach. Po wspaniałym sezonie Adama Małysza i świetnym półmetku eliminacji do Mistrzostw Świata w piłce nożnej reprezentacji kraju, zaskoczyli nas hokeiści awansując z grupy B do elitarnej grupy A. Popularność hokeja w wielu krajach bije na głowę inne sporty zespołowe. Tak jest chociażby w Finladii, gdzie grupa zapaleńców zrobiła doskonały manager ligi NHL – Eastside Hockey Manager.

Polscy sportowcy zaczynają odnosić niespodziewane sukcesy w coraz nowszych dyscyplinach. Po wspaniałym sezonie Adama Małysza i świetnym półmetku eliminacji do Mistrzostw Świata w piłce nożnej reprezentacji kraju, zaskoczyli nas hokeiści awansując z grupy B do elitarnej grupy A. Popularność hokeja w wielu krajach bije na głowę inne sporty zespołowe. Tak jest chociażby w Finlandii, gdzie grupa zapaleńców zrobiła doskonały manager ligi NHL – Eastside Hockey Manager.

W grze zarządzać możemy jedną z 30 drużyn zawodowej ligi kanadyjsko-amerykańskiej NHL, odpowiednio organizując pracę całego klubu i dążąc do zwycięstwa w lidze. Pod kontrolą mamy wszystkie aspekty działalności, poczynając od ceny biletów, przez ustalanie umów z zawodnikami i trenerami, transfery, po oferty handlowe i sponsoringowe.

Zespół programistów udostępnił właśnie najnowszą wersję beta Eastside Hockey Manager w wersji 0.80, którą znajdziecie w naszym dziale plików. Oprócz tego warto zapoznać się z bardzo ciekawym artykułem „Historia hokeja, ligi NHL i hokejowych gier komputerowych” napisanym przez leo987, niedawno opublikowanym na naszym serwisie.