Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 marca 2001, 14:32

Upgrade do Flankera już dostępny!

Po dłuższym okresie oczekiwania miłośnicy tej pozycji doczekali się w końcu na zapowiadany upgrade. Na oficjalnej stronie tej gry został właśnie udostępniony do pobrania kompletny patch do tego symulatora uaktualniający go do wersji 2.5.

Upgrade do Flankera dostępny!

Po dłuższym okresie oczekiwania miłośnicy tej pozycji doczekali się w końcu na ozapowiadany upgrade. Na oficjalnej stronie tej gry został właśnie udostępniony do pobrania kompletny patch do tego symulatora uaktualniający go do wersji 2.5.

Podstawową nowością jaką niesie za sobą ten upgrade jest możliwość przejęcia kontroli nad Migiem 29 K – morską wersją tej maszyny stwarzaną z myślą o lotniskowcach serii Admirał Kuzniecow. Nie zabraknie również i innych nowości takich jak nowe misje, nowe typu uzbrojenia, poprawione zostaną zauważone błędy z wersji 2.0 etc. Po pełną listę nowości wraz z dokładną instrukcją instalacji patcha zapraszam oczywiście na oficjalną stronę tej gry.

Poniżej zamieszczam linki do trzech, różnych wersji tego patcha zróżnicowanych z uwagi na posiadaną wersję karty graficznej

Flanker 2.5 (wersja dla Voodoo1,2,3)

Flanker 2.5 (wersja dla Voodoo 4,5)

Flanker 2.5 (wersja dla innych kart)