Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 marca 2001, 09:15

autor: Solnica

Diablo 2: Lord of Destruction - open beta test

Już za kilka dni rozpoczną się zapisy do otwartych beta testów tworzonego przez Blizzard Entertainment dodatku do Diablo 2, zatytułowanego Lord of Destruction.

Już za kilka dni rozpoczną się zapisy do otwartych beta testów tworzonego przez Blizzard Entertainment dodatku do Diablo 2 zatytułowanego Lord of Destruction.

Zapisy trwać będą od 4go do 11go kwietnia a szczęśliwcy którym dane będzie wziąć udział w testach wybrani zostaną drogą losowania. Niestety w odróżnieniu od mających miejsce w czerwcu zeszłego roku beta testów Diablo 2, w testach dodatku mogą brać jedynie udział mieszkańcy Stanów Zjednoczonych lub Kanady. Oczywiście muszą oni posiadać własną kopię podstawowej wersji „diabełka” i w przypadku gdy będą chcieli grać w wyższej rozdzielczości (800x600) odpowiednio silną maszynę.

Głównym zadaniem testów będzie poprawienie stabilności i pojemności serwerów battle.net. Jeżeli pomimo tych niemiłych dla nas ograniczeń regionalnych dalej jesteście zainteresowani tym tematem, możecie oczywiście zaglądnąć na oficjalną stronę Blizzarda do przygotowanego specjalnie w tym celu FAQ’a.