Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 29 marca 2001, 16:32

autor: Soulcatcher

[PRGK-E] vs GRY-OnLine: odsłona druga

Redakcja GRY-OnLine miała wczoraj okazję i przyjemność po raz drugi zmierzyć się w sparringowym meczu Counter Strike z przedstawicielami klanu [PRGK]. Odwet choć nie do końca skuteczny był słodki ...

Redakcja GRY-OnLine miała wczoraj okazję i przyjemność po raz drugi zmierzyć się w sparringowym meczu Counter Strike z przedstawicielami klanu [PRGK]. Odwet choć nie do końca skuteczny był słodki. Wynik meczu który rozgrywał się na czterech pełnych mapach był remisowy 2:2 w mapach z przewagą 30:26 w rozgrywkach na korzyść [PRGK]. Oczywiście uznajemy to za sukces po poprzedniej sromotnej porażce.

Pomijając kwestie rywalizacji sportowej, zabawa sprawiła nam wiele radości. Próbowaliśmy działać grupowo, co zdecydowanie pomaga w grze takiej jak CS. Gracze z [PRGK] zaprezentowali tym razem nieco niższy choć wciąż wysoki poziom gry, co niewątpliwie również nam pomogło. Śmiesznym wydaje mi się fakt iż GRY-OnLine wygrały sumarycznie na mapie wybranej przez [PRGK] i vice versa. Mam nadzieję iż tego typu spotkania staną się już tradycją.

Jednocześnie pragnę oficjalnie zakomunikować iż od dnia dzisiejszego [PRGK-E] Martel jest administratorem serwera GO[1] CS1.1, który jednocześnie poza pełnieniem funkcji serwera ogólnie dostępnego stanie się raz na jakiś czas serwerem klanu [PRGK].

Inna dygresja na temat meczów sparingowych która mi przychodzi do głowy to pytanie: Czy któraś z redakcji internetowych serwisów informacyjnych o grach stanęła by do meczu przeciwko GRY-OnLine w CS. LOL. To były by dopiero emocje.