Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka Impossible Creatures (PC)
OkładkaImpossible Creatures (PC)

Impossible Creatures PC

Obejmij dowództwo nad armią zmutowanych i zmodyfikowanych genetycznie zwierząt, a następnie wykaż się umiejętnościami wytrawnego dowódcy i stratega, by w wielu wymagających bitwach przechylić szalę zwycięstwa na swą stronę.

Strategiczne | RTS

Impossible Creatures Premiera PC

7stycznia2003

pudełko PL

9października2003

producent: Relic Entertainment wydawca: Xbox Game Studios / Microsoft Studios wydawca PL: APN Promise Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Akcja Impossible Creatures przenosi nas do roku 1930, gdzie wcielamy się w postać starego weterana i łowcy przygód rodem z filmu Indiana Jones - Rex Chance. W trakcie wykonywania niebezpiecznej misji, celem której jest ratunek znanego biologa, dociera on do tajemniczej wyspy położonej na południowym Pacyfiku. Wkrótce potem okazuje się, że niegodziwy naukowiec wykorzystuje naszego biologa do opracowywania technologii pozwalającej na zmianę kodu genetycznego zwierząt i przemianę ich w śmiercionośne mutanty. Przy ich pomocy chce opanować świat, a my musimy mu w tym przeszkodzić. Rozpoczyna się walka w której zetrą się dwie armie potężnych mutantów.

Rozgrywka, podobnie jak w innych RTS-ach składa się z dwóch podstawowych części. Pierwsza to rozbudowa infrastruktury baz, wynajdywanie nowych technologii i zarządzanie surowcami, druga to budowa wojsk i walka. Gracze mogą stworzyć ponad 300,000 różnych jednostek naziemnych i latających z przeszło 50 naturalnych zwierząt. Do rozegrania czeka piętnaście misji umiejscowionych na czternastu wyspach o bardzo zróżnicowanym terenie (sawanna, pustynia, dżungla, tundra, itp.). Za odtworzenie całości odpowiada bardzo zaawansowany trójwymiarowy engine graficzny (szczegółowo odtworzone sylwetki i budowa zwierząt oraz wygląd wysp, ich roślinności, itp.). Gra posiada zaimplementowany tryb rozgrywki wieloosobowej za pośrednictwem Internetu i sieci lokalnej.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna  

Nośnik: 2 CD

Ocena użytkowników: 8,2 / 10 na podstawie 254 głosów czytelników.

Impossible Creatures cena w dniu premiery: 159 PLN

Klasyfikacja PEGI Impossible Creatures

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Impossible Creatures Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium III 600MHz
  • 128MB RAM
  • 16MB akcelerator 3D
  • 1.5 GB HDD