Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 marca 2006, 10:08

autor: Jiker

Dead or Alive Xtreme Beach Volleyball 2 - z czym do ludzi?

Dead or Alive Xtreme Beach Volleyball jest jedną z najciekawszych gier na Xboxa. Oczywiście nikogo to nie dziwi i dziwić nie powinno. Miks pięknych, wirtualnych pań, znanych z serii mordobić Dead or Alive z klimatami ekonomicznymi i sportowymi nie mógł się nie udać. Jeszcze w tym roku będziemy mogli przetestować drugą część opisanej wyżej pozycji - Dead or Alive Xtreme Beach Volleyball 2.

Dead or Alive Xtreme Beach Volleyball jest jedną z najciekawszych gier na Xboxa. Oczywiście nikogo to nie dziwi i dziwić nie powinno. Miks pięknych, wirtualnych pań, znanych z serii mordobić Dead or Alive z klimatami ekonomicznymi (fundowanie im prezentów) i sportowymi (siatkówka plażowa) nie mógł się nie udać. Jeszcze w tym roku będziemy mogli przetestować drugą część opisanej wyżej pozycji - Dead or Alive Xtreme Beach Volleyball 2.

W ostatnim numerze japońskiego magazynu Famitsu Xbox 360 (edycji poświęconej jedynie konsoli Microsoftu), szef studia Team Ninja, Tomonobu Itagaki, wyjawił kilka informacji na temat DOAX 2. Najważniejszą z nich jest stwierdzenie, że prace nad grą przebiegają w niezłym tempie. Po ostatniej zadyszce, związanej z tworzeniem usprawnień trybu online w Dead or Alive 4, produkcja ruszyła pełną parą i niebawem zostaną zaprezentowane pierwsze efekty. Czy tak szybki postęp w powstawaniu DOAX 2 wpłynie negatywnie na jej jakość? Nie, nie wpłynie - stwierdza Itagaki. Miejmy taką nadzieję.

Ponadto Itagaki poinformował redaktorów wymienionego pisma, że zaprojektowano ogromną liczbę strojów, które będzie można nabyć w trakcie rozgrywki. Nie sprecyzował jednak swojej wypowiedzi, w związku z czym nie wiemy, czy liczba 300 rodzajów ubioru znana z części pierwszej zostanie zdeklasowana. Itagaki dodał, niejako przy okazji, że druga część serii korzystać będzie z nowej techniki symulującej poruszanie się (marszczenie, zginanie itp.) poszczególnych części stroju. Wyjątkowo zwiększy to realizm ;-).

DOAX 2 umożliwi nam również wcielenie się w fotografa. W tym trybie każda z wirtualnych panienek zamieni się w rasową modelkę, a naszym zadaniem będzie robienie im (po uprzednim upozowaniu) profesjonalnych zdjęć. Najlepsze z nich zostaną nagrodzone.

W DOAX 2 znajdziemy oczywiście opcję rozgrywki przy wykorzystaniu usługi Xbox Live. Nie wiadomo niestety, jak taka zabawa miałaby wyglądać. Prawdopodobnie możliwe będzie rozegranie turnieju w siatkówkę plażową, a także zaprezentowanie ludziom z całego świata swych unikalnie przystrojonych dziewczyn.

Więcej informacji na temat Dead or Alive Xtreme Beach Volleyball 2 uzyskamy z pewnością przy okazji targów E3.