Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportoweX360
Okładka Dead or Alive: Xtreme 2 (X360)
OkładkaDead or Alive: Xtreme 2 (X360)

Dead or Alive: Xtreme 2 X360

Dead or Alive: Xtreme 2 jest kontynuacją Dead or Alive Xtreme Beach Volleyball - jednej z najlepszych pozycji, przeznaczonych dla konsoli Xbox pierwszej generacji.

Sportowe | siatkówka | tytuły ekskluzywne Xbox

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Dead or Alive: Xtreme 2 Premiera X360

21listopada2006

pudełko PL

8grudnia2006

producent: Team Ninja wydawca: Koei Tecmo wydawca PL: CD Projekt S.A.

Polskie napisyPolskie napisyAngielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Dead or Alive: Xtreme 2

Dead or Alive 4

Rumble Roses XX

Top Spin 2

Dead or Alive: Xtreme 2 jest kontynuacją Dead or Alive Xtreme Beach Volleyball - jednej z najlepszych pozycji, przeznaczonych dla konsoli Xbox pierwszej generacji. Utalentowani fachowcy z dalekowschodniej korporacji Tecmo zadedykowali „dwójkę” wyłącznie platformie Xbox 360.

Ponownie trafiamy na tropikalną wyspę, zarządzaną przez Zacka. Do naszej dyspozycji oddano szereg seksownych i cokolwiek skąpo odzianych bohaterek, obejmujący chociażby siedemnastoletnią Kasumi oraz niewiele starszą Hitomi, Helenę i Lisę. Naturalnie każda protagonistka wygląda i porusza się niczym prawdziwa niewiasta (dostrzegamy zatem realistycznie powiewające na wietrze włosy i inne falujące kształty). Również wirtualne środowisko wykonano z wyjątkową dbałością o najdrobniejsze detale – szczególne wrażenie na widzach robi woda i bujna roślinność.

Tym razem siatkówka plażowa, która zresztą zniknęła z tytułu gry, nie stanowi motywu przewodniego, wspieranego jedynie przez kilka dodatkowych konkurencji. Autorzy zaimplementowali bowiem całkiem sporo równorzędnych form zabawy, czyli np. wyścigi skuterów wodnych, przeciąganie liny w basenie, siłowanie się na biodra oraz oczywiście wspomniane przebijanie piłki nad siatką. Odwiedzamy także kasyno Zacka, gdzie otrzymujemy dostęp do rozmaitych gier hazardowych. Rzecz jasna nie brakuje licznych bonusów do odblokowania – mowa głównie o bogatej kolekcji strojów kąpielowych dla bohaterek. Ponadto twórcy wprowadzili opcję rywalizacji wieloosobowej przy użyciu jednej konsoli i za pośrednictwem Internetu. Natomiast posiadaczy ekranów klasy HDTV cieszy zapewne tryb wyświetlania obrazu w wysokiej rozdzielczości.

Ostatnia modyfikacja 10 grudnia 2007

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / podzielony ekran / wspólny ekran  

Nośnik: 1 DVD

Ocena użytkowników: 7,8 / 10 na podstawie 130 głosów czytelników.

Dead or Alive: Xtreme 2 cena w dniu premiery: 239,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Dead or Alive: Xtreme 2

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze pojawiają się nagość i/lub zachowania seksualne lub nawiązania do zachowań o charakterze seksualnym.

Dead or Alive: Xtreme 2 Wymagania sprzętowe

Microsoft Xbox 360

Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live