Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Darkest Dungeon - poradnik do gry

Darkest Dungeon - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Niebezpieczni wrogowie w Darkest Dungeon The Color of Madness Darkest Dungeon poradnik, solucja

Sprawa walki na Farmie w dodatku The Color of Madness jest o tyle specyficzna, iż prócz nowych wrogów, unikalnych dla tej lokacji, znajdziesz także przeciwników ze wszystkich pozostałych stref - zarówno tych regularnych, jak i bossów. Ciężko więc jest jednoznacznie stwierdzić, na którego wroga trzeba uważać, gdyż możesz napotkać tu wszystkich.

Warto jednak trzymać się zasad dla pozostałych stref i mieć oko przede wszystkim na wrogów nakładających stres - są oni na ogół ulokowani na 3 i 4 miejscu szeregu wroga, są Ci też zapewne dobrze znani. Jako iż stres jest tutaj dużo większym zagrożeniem, niż utrata zdrowia, powinni być eliminowani w pierwszej kolejności.

Najgroźniejsze są tutaj eksplodujące kryształy, które zadają dotkliwe szkody. - Niebezpieczni wrogowie w Darkest Dungeon The Color of Madness - Darkest Dungeon - poradnik do gry
Najgroźniejsze są tutaj eksplodujące kryształy, które zadają dotkliwe szkody.

Najgroźniejszymi, unikalnymi dla tego miejsca przeciwnikami są kryształy. Powstają one ze zwłok wrogów (jeśli nie zniszczysz ich do końca tury), a także dzięki atakom niektórych wrogów. Same w sobie nie atakują, jednak co turę będą rosnąć (regenerując siły). Po kilku turach eksplodują, zadając spore obrażenia i nakładając stres na całą drużynę. Warto niszczyć je w pierwszej kolejności - za tym przemawia także fakt, iż bohater, który je zniszczy, otrzyma niewielkie leczenie.