Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Darkest Dungeon - poradnik do gry

Darkest Dungeon - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Zalecany prowiant na misje w Darkest Dungeon The Color of Madness Darkest Dungeon poradnik, solucja

Na misję warto zabrać tyle prowiantu, ile uda ci się udźwignąć. - Zalecany prowiant na misje w Darkest Dungeon The Color of Madness - Darkest Dungeon - poradnik do gry
Na misję warto zabrać tyle prowiantu, ile uda ci się udźwignąć.

Jak wspomniane zostało już kilkukrotnie, rozgrywka na Farmie (Farmstead) w Darkest Dungeon znacząco różni się od tej w pozostałych strefach. Jedynym celem gracza jest tutaj przetrwać i wybić jak największą ilość wrogów. Do tego celu najlepiej wyposażyć się w:

  1. Zioła lecznicze (Medicinal Herbs) - pozwalają usunąć negatywne efekty, które jest tutaj w stanie nałożyć praktycznie każdy wróg.
  2. Woda święcona (Holy Water) - pozwala zwiększyć na kilka tur odporność bohatera na negatywne efekty, co przydaje się szczególnie podczas starć z bossami.
  3. Bandaże (Bandage) - pozwalają zatamować krwawienie, które może tutaj nie występuje nadzwyczaj często, jednak w dalszym ciągu może stanowić problem.
  4. Serum - pozwala usunąć efekty zarazy (Blight), a efekt ten nakłada tutaj cała masa wrogów, włącznie z bossami.
  5. Jedzenie - drużyna tutaj nie podróżuje, nie będzie więc konieczne posiadanie go, jednak szalenie przydaje się, gdy uda się rozbić obóz (podczas interakcji z jednym z losowych Curio).

Łopaty i pochodnie można zignorować - te nie są tutaj wykorzystywane, a na samo światło gracz nie ma żadnego wpływu. Jeśli chodzi o pozostałe przedmioty, warto wziąć po "dwie kupki" Ziół leczniczych, Wody święconej, Bandaży i Serum, a także 16-24 sztuk jedzenia. Jeśli nie boisz się konsekwencji, warto także wykorzystać Pył Odłamka - używaj go jednak z rozwagą, by nie wpędzić postaci do grobu.