Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Darkest Dungeon - poradnik do gry

Darkest Dungeon - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Wprowadzenie | Miasto w Darkest Dungeon Darkest Dungeon poradnik, solucja

Mroczne ale własne - Wprowadzenie | Miasto w Darkest Dungeon - Darkest Dungeon - poradnik do gry
Mroczne ale własne

Bezimienne miasto stanowi jedyną bezpieczną przystań w całej grze, zapewniając Twoim strudzonym bohaterom chwilę wytchnienia i odpoczynku od codziennych koszmarów czyhających w podziemiach. To w tym miejscu uzyskasz dostęp do większości funkcji, jak np. najmowanie nowych bohaterów, leczenie ich przypadłości i dziwactw lub wzmacnianie uzbrojenia. Również z tego miejsca planujesz i wyruszasz na kolejne wyprawy do podziemi oraz chowasz nieszczęśników, którym nie udało się wrócić w jednym kawałku.

Wszystkie budynki (nie licząc Graveyard i Town Square) można ulepszać przy pomocy znalezionych w podziemiach i uzyskanych z misji Heirloomów. Większość z nich ma po 2-4 drzewek rozwoju, które ulepszają poszczególne funkcje oferowane przez dany lokal. Dla przykładu, tawerna (Tavern) posiada 3 drzewka ulepszeń, a każde z nich rozwija jedno ze sposobów na zmniejszenie stresu u bohaterów (Bar, Gambling oraz Brothel). Każdy kolejny poziom wymaga większej ilości Heirloomów, ale oferują wyższej jakości ulepszenia i dodatkowe funkcje. Na chwilę obecną, budynki można ulepszyć do maksymalnie 6 poziomu.

Jedynymi budynkami, których nie można ulepszyć, są Graveyard oraz Town Square. Ten pierwszy pełni funkcję czysto informacyjną i pozwala zerknąć na poległych w przeszłości bohaterów i na kilka faktów na temat ich zgonów. Town Square wyświetla się na ekranie Miasta, jednak nie pełni on na chwilę obecną żadnej konkretnej roli.