Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Darkest Dungeon - poradnik do gry

Darkest Dungeon - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Błyskotki z zestawów | Mechaniki gry | Darkest Dungeon The Crimson Court Darkest Dungeon poradnik, solucja

Na stronie opisujemy nowe typy przedmiotów w dodatku do Darkest Dungeon The Crimson Court. Błyskotki z zestawów oferują teraz duże bonusy dla postaci i z pewnością przydadzą się w czasie eksploracji podziemi.

Dodatek The Crimson Court wprowadził do gry Darkest Dungeon dużą ilość nowych rzeczy - zwykłych przeciwników i bossów, dodatkowe nawyki i choroby, całkowicie nową strefę (Dziedziniec) i jeszcze więcej błyskotek. Co więcej, w grze znajdują się teraz błyskotki z zestawów, oferujące nowe i potężne premie dla bohaterów, którzy korzystają z obu połączonych w parę artefaktów. W grze jest łącznie 16 tego typu zestawów, po 1 na każdą z 16 klas postaci. Znajdowanie ich jest dość problematyczne, gdyż istnieje niewielka szansa na upuszczenie ich przez pokonanego wroga (szansa jest trochę większa w przypadku pokonanych bossów), jednakże wszystkie są warte zainwestowanego w nie czasu. Wszystkie te błyskotki (i premie oferowane przez zestaw) zwiększają skuteczność poszczególnych klas - obrażenia i szansa na wywołanie Krwawienia dla Awanturniczki, zwiększenie obrażeń przeciwko oznaczonym celom dla Łowcy Nagród i tak dalej.

Strażnik Ogrodu to opcjonalny boss, który jest idealnym źródłem błyskotek z zestawu. - Błyskotki z zestawów | Mechaniki gry | Darkest Dungeon The Crimson Court - Darkest Dungeon - poradnik do gry
Strażnik Ogrodu to opcjonalny boss, który jest idealnym źródłem błyskotek z zestawu.

Najlepszą metodą pozyskiwania tych błyskotek jest wykonywanie zadań wymagających zabicia Strażnika Ogrodu. Misja ta odblokowuje się po pokonaniu trójki głównych bossów z dodatku - Barona, Wicehrabi i Hrabiny. Za każde tego typu wykonane zadanie otrzymasz dwie błyskotki z zestawu (spośród tych, których jeszcze nie udało ci się pozyskać) - jedną za zabicie bossa (jako upuszczony przez niego skarb), drugą za wykonanie samego zadania. Zadanie to może być powtarzane bez końca, pozwalając w krótkim czasie zebrać wszystkie błyskotki z zestawu.

Uwaga - możesz zdobyć tylko jeden egzemplarz każdej błyskotki z zestawu. Gdy tylko zdobędziesz je wszystkie, wrogowie którzy normalnie upuszczają błyskotki z zestawu (jak wspomniany Strażnik Ogrodu) będą upuszczać "normalne" skarby (różnej jakości).

Poniżej znajdziesz tabelę przedstawiającą wszystkie 16 zestawów dostępnych w grze, wraz ze statystkami pojedynczych błyskotek, jak i premiami, które oferowane są za założenie obu przedmiotów z zestawu.

Bohater

Statystyki #1 błyskotki

Statystyki #2 błyskotki

Premia za zestaw

Abominacja

Kute Łańcuchy (Osmond Chains):

+25% obrażeń umiejętności dystansowych

+5% szansy na trafienie krytyczne umiejętności dystansowych

-2 szybkość

Wstydliwa Zasłona (Shameful Shroud):

-15% stres

+10 UNIK

+20% obrażeń jeśli na 1 pozycji

Antykwariuszka

Esencja Mistrza (The Master's Essence):

+50% zdolności lecznicze

+35% szansa na wywołanie Zarazy

+35% szansa na osłabienie

Dwa z Trzech (Two of Three):

+50% obrażeń przeciwko wrogowi z Zarazą

+5% szansy na trafienie krytyczne przeciwko wrogowi z Zarazą

+4 szybkość

+10 UNIK

Arlekin

Paliczek Tyrana (Tyrant's Fingerbone):

+35% szansa na osłabienie

+3 szybkości jeśli na 1 pozycji

+10 UNIK jeśli na 1 pozycji

-15% maksymalnych punktów zdrowia

Kielich Tyrana (Tyrant's Tasting Cup):

+33% zmniejszanie stresu

+25% stres

+33% zmniejszonego stresu podczas obozowania

Zostało jeszcze 63% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie