Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Darkest Dungeon - poradnik do gry

Darkest Dungeon - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak rozpocząć dodatek Darkest Dungeon The Colors of Madness? Darkest Dungeon poradnik, solucja

Jak zostało już kilkukrotnie wspomniane, dodatek The Color of Madness do gry Darkest Dungeon wprowadził do gry całkowicie nową lokalizację - Farmę (Farmstead). Wraz z nią do gry dodana dodany został nowy tryb rozgrywki - Wieczne Żniwo (The Endless Harvest) - w którym zadaniem gracza jest po prostu przetrwać - po zabiciu grupy wrogów pojawia się kolejna, a walka toczy się do momentu ucieczki gracza, bądź gdy drużyna zostanie wybita.

W przeciwieństwie do Dziedzińca (Courtyard) z poprzedniego dodatku, The Crimson Curse, gdzie wymagane było zdobywanie specjalnych zaproszeń, wejście na Farmę jest banalnie proste. Wystarczy, po rozpoczęciu rozgrywki, odczekać kilka tygodni (wypełniając kilka misji), by na ekranie wyboru misji pojawiła się nowa, kryształowa ikonka reprezentującą tą strefę. Tutaj rozegrać musisz wpierw dwie krótkie misje, pokonując przy tym jednego z nowych bossów, Młynarza (The Miller). Po ich ukończeniu, na Farmie pojawi się możliwość aktywowania wyprawy na wspomniane Wieczne Żniwo.

Uwaga - pamiętaj, iż wyprawa na Wieczne Żniwo nie przewija czasu w grze. Jeśli rozpoczniesz ją podczas 20 tygodnia, po jej zakończeniu również będzie 20 tydzień. Daje to możliwość wysyłania drużyn na dodatkowe misje, pamiętaj jednak, iż kiedyś będzie trzeba wysłać ich na misję normalną - pilnuj, by było kogo wysłać.